Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демпферна шайба на jtd 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Демпферна шайба на jtd 105

    Здравейте, чудя се дали има начин тая демпферна шайба на коляновия вал да се замени с нещо друго. Например същата шайба, но направяна от алуминий. Знам, че това се прави на други автомобили с цел по-лесно развъртане на мотора. Аз вече за втори път я сменям тази шайба.

    #2
    има, но тогава трябва да се сменя тази на алтернатора
    Fiat Marea 2.4 JTD+
    Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
    Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
    Renault 19/1.7mi/ - crash

    Коментар


      #3
      с каква трябва да се смени. Ще се радвам, ако споделите

      Коментар


        #4
        "Шайбата на генератора ако твоята е обикновена трябва заедно с генератора да отидеш в магазин където предлагат консумативи за генератори Косер,Франсис куп,и доста други и да намерят шайба която да ти пасне на генератора като се запазят основните размери на подаване на старата шайба,Ако е със съединител на него под пластмасовата капачка има номер по който можеш да търсиш новата или по номера на генератора."Бях дигнал ръце от демпферите и аз, но си купих на времето уж неква оригинална(от сфа длефи) и заспаха нещата. Не стигнах до тази процедура с алтернатора.Бях пробвал даже директно НЕ демпферна, но разбива обтегача и трака доста Лично аз бих заложил на читава марка вместо да се занимавам с преработки.
        Fiat Marea 2.4 JTD+
        Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
        Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
        Renault 19/1.7mi/ - crash

        Коментар


          #5
          Моята е заварена от стотина хиляди километра и не ми създава грижи.Генератора е с обикновена шайба.
          Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

          Коментар

          Working...
          X