Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой прави ли ремап във Форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой прави ли ремап във Форума?

    Колеги дано не бъркам раздела, защото питането ми е за jtd двигателите, но пък е за някакъв тунинг. Ако модераторите сметнат за по-добре нека я преместят. Та въпроса ми е следният: Има ли колега във форума който да прави ремап на дизеловите мотори на Фиат и колко би струвало?

    #2
    До колкото знам EMZO се занимавашр с тези неща
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      Emzo е човека за теб.
      Powered by Emzo

      Коментар


        #4
        Или Во
        Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
        EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
        EX.Fiar Ritmo 105TC

        Коментар


          #5
          Ако си мераклия мога да ти дам да покараш моята Брава. Ако ти харесва ще ти я мапна като моята пък ти ще почерпиш. Jtd105
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            Само да отбележа, че става въпрос за Стило 115 коня.

            Коментар


              #7
              yo_brava написа:
              Само да отбележа, че става въпрос за Стило 115 коня.
              Нали го продаваше?

              Коментар


                #8
                ето тук мапват безплатно http://perniknews.com/news/read/glob...ng-na-kolataи тук http://kanal3.bg/news/bulgaria/parla...leri-i-auspusi :Dмисля да си продавам колата пич с тези закони , не мога да я върна в оригинал
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                Коментар


                  #9
                  да им го начукам на всички управляващи,начело с най-неграмотния и тъп човек-премиера.и какво ако карам съвсем обикновен на външен вид дизелов автомобил с чип,като ме спрат ще ме тестват на дино.простотията им няма край

                  Коментар


                    #10
                    следваща стъпка-всички оторизирани пунктове за гтп да имат дино-стенд,който няма -губи лицензията,а прегледа ще е 100лв,няма такава държава ,управлявана от толкова прости хора,ама като си мълчим ,така е.

                    Коментар


                      #11
                      Абсурд да хванат мапа. Ще гледат за чип дето се монтира допълнително - кабелак с компютърче. Само да не тръгнат да се заяждат за ламаринката след егр.
                      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                      Коментар


                        #12
                        stilo_new написа:
                        yo_brava написа:
                        Само да отбележа, че става въпрос за Стило 115 коня.
                        Нали го продаваше?
                        Е това не пречи да повишим малко мощността. Пък и ако не го продам ще си го карам

                        Коментар


                          #13
                          според мен тъпаците нямат сила да се справят с начинанието,просто лаят

                          Коментар


                            #14
                            ivel написа:
                            да им го начукам на всички управляващи,начело с най-неграмотния и тъп човек-премиера.и какво ако карам съвсем обикновен на външен вид дизелов автомобил с чип,като ме спрат ще ме тестват на дино.простотията им няма край
                            Абсолютно на същото мнение съм . В държавата има доста по належащи проблеми те за какво си губят времето . Гонки ще има със или без чип и модификации .
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                            Коментар


                              #15
                              ами да,аз ще си купя кола 300коня и все същия чеп,ама на неграмотните и да им обясняваш,все тая

                              Коментар

                              Working...
                              X