Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 1,9жтд святка чека

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат пунто 1,9жтд святка чека

    До сега не ми е светил никога,но заредих на една бензиностанция и на другия ден сутринта светна загасих запалих изгасна.НО после след 30-40км пак светна заредих други гориво смесих с старото карах 2 дена и пак светна.Ходих на диагностика излизат 5 неопределени грешки и една за изгоряла свещ.Маистора каза че няма нищо и че е от горивото сложих добавка и макс моушан карах още 30 км и пак светна като загася и запаля гасне.Какво може да е

    #2
    Кажи номера на грешката!Щом святка лампа,значи записва грешка.Записваш номера и ни го казваш тук!Успех!

    Коментар


      #3
      zdr

      неоточнени грешки пише може ли да е от горивото или да ходя на диагностика пак и да ги записвам

      Коментар


        #4
        Е какви са тия неоточнени грешки? В тифтера на гаражния майстор ли? Няма неоточнени грешки. Има номера. Р.....
        Powered by Emzo

        Коментар


          #5
          Тя и колата е неуточнена,пинто/малък/ или пунто/точка/ е.
          Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
          ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

          Коментар


            #6
            zdr

            колата е пунто мк2 2000г 1,9жтд а маистора се е доказал вече 15 години и ми е правил доста коли.Френските коли са му силата но тук в димитровград хора разбиращи от фиат няма

            Коментар


              #7
              Това е смешно!Що ги делите тия коли на Френски,Немски,Италиански и ......Всичко е едно и също!

              Коментар


                #8
                Защото кухите майстори не мислят за да стигнат до истината,а научат десет проблема наизуст на два двигателя и всичко сравняват с тях.Първият проблем,който не е в списъкът им е "неопределена грешка".
                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                Kawasaki ER-6n'2012

                Коментар


                  #9
                  кола

                  Незнам защо тогава правят тези майстори диагностика като не казват каква е грешката -демек да решат проблема Като се трият не се решава проблем в повечето случай .Май беше от гориво не може да светне чека .Така че просто си е отбил номера.Отиди пак при него и да направи нова диагностика и записваш грешките.
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    от 15 години доказан майстор да говори такива глупости е меко казано тъпо.където и да идеш искай номера на грешката.като светне чека има ли промяна в динамиката на колата?

                    Коментар


                      #11
                      zdr

                      IZvinete che ne pisha na kirilica no kompa ne iska da promeni ezika.Ima promqna v dinamikata kolata stava mn po mudna i kato natisnesh poveche pedala togava tragva.I ot zad qko chern dimКирилицата е задължителна!Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zdr

                        a za maistora tam si pravq pejoto 206 mn sam dovolen za 3 chasa mi smeni saedinitelq .Kakvoto i da svetne vinagi znae kakvo e i go opravq za 5 min.

                        Коментар


                          #13
                          егр-а затапен ли е?

                          Коментар


                            #14
                            ЗДР

                            не знам какво значи дали е затапен това ми е първия дизел,не разбирам нищо от тях знам само че като бе закачена гледах там и пишеше егр 9 процента ако това ви помага нещо.Ако може обяснете ми къде е тоя клапан .Стария притежател каза че го е чистил но дали е така не се знае

                            Коментар


                              #15
                              ЗДР,

                              понякога има промяна в динамиката понякога няма

                              Коментар

                              Working...
                              X