Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за ангренаж на Пунто 1,7 тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за ангренаж на Пунто 1,7 тд

    Здравейте колеги.Днес като запалих колата, мисля че прехвърли зъб ангренажния ремък.Колата тропа доста повече, загуби тяга и пуши черно.....абе 99% е това ама все пак ще и видя белезите в събота.Проблема е че го прави вече за трети път все зимата,като първия път нямаше поражения но смених ангренажния комплект за всеки случай.Втория път се случи след 2 години и стана мармалад (ремонта беше в друг сервиз).И сега пак след около 2 г пак.Моля за съвети.Колата е на жена ми де ама аз я ремонтирам естествено, а и тя неще друга.......
    Fiat Punto 1,7 td
    Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

    #2
    от къде си ти ако си от София или около София звънни на този номер 0888887151 Иво разбира много от дизел и работи много добре намира се в гр.Божурище

    Коментар


      #3
      Не от Варна съм.Ще ходя при Иво Радев в петък http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=91071да я разгадае тази работа...
      Fiat Punto 1,7 td
      Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

      Коментар


        #4
        все пак пиши че ми е интересно.не нещо друго,а за качеството на работа в сервиза.а и ще биеш пътя до балчик.поздрави

        Коментар


          #5
          Не сервиза на Иво е във Варна.
          Fiat Punto 1,7 td
          Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

          Коментар


            #6
            и кой ти каза ,че е във варна.сервиза е на главния път за каварна.явно нещо си се объркал

            Коментар


              #7
              Ето тук пише че е във Варна http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=72699,а и днес бях там .Оставих я сутринта, Иво ми се обади че е готова към 18ч ама утре ще я взема.Каза ми набързо, че едното колело (на ГНП или РВ ще го питам утре) е биело като евентуална причина...Като я чуя и покарам утре ще видим как е докарал центровката.Иначе е сменил само ремъка, защото обтяжната и паразитната ролки са били ОК.
              Fiat Punto 1,7 td
              Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

              Коментар


                #8
                явно и във варна е направил сервиз.иначе го знам много добре

                Коментар


                  #9
                  Взех колата всичко е ОК.Прехвърлила е 2 зъба на ГНП.Явно трябва да слагам добавка в нафтата,последно зареждах до горе в бензиностанцията на прословутия варненски бизнесмен аптекар.
                  Fiat Punto 1,7 td
                  Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

                  Коментар


                    #10
                    не знам,ама аз имам добри впечатления от неговите горива.според мен търси причината другаде

                    Коментар


                      #11
                      Добра му е нафтата. Нещо друго е.
                      Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                      Коментар


                        #12
                        Да прави сте, защото на моята кола (октавия 2, с 1,9 тди) слагам същата нафта и никакви ядове.След около 10 000 км, ще проверя пак ангр.ремък превантивно, защото за сега няма никакви причини.Предните майстори може да са ми сложили шапка.А относно новия сервиз на Иво - коректен е и мисля че държи на качествения ремонт.
                        Fiat Punto 1,7 td
                        Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

                        Коментар

                        Working...
                        X