Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен шум Стило 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен шум Стило 1.9

    Здравейте , чувам нещо странно в моето стило.При подаване на газ и след като почнат да падат уборитите се чува едно като хъркане в двигателя.Може ли мнение от какво може да е това. Качвам и клип да се чуе по добре.https://youtu.be/i3q9u5Yv8lkhttp://youtu.be/Sf3duUNz8-w

    #2
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

    Коментар


      #3
      Във видеата се чуват някакви кофти ефекти, да не си ги прекарвал през ютюбските подобрения?Такъв тип хъркане може да се получи от задрали лагери на коляновия вал, а може и нещо друго да е.Закарай колата на сервиз и ще разбереш.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Виж си гарнитурата на изпускателния колектор, както и тръбата след даунпайпа.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Нищо не съм правил в ютуб.Хъркането се чува при падане на уборотите.Ти направо ми вкара филм с лагерите на коляновия вал

          Коментар


            #6
            Зъбравих да кажа , не се чува когато си пред двигателя , само вътре в купето и отзад, четох тука в форума че вибрации и шум има от тампона на двигателя възможно ли е да е от това ?

            Коментар


              #7
              lyubotonchev написа:
              Нищо не съм правил в ютуб.Хъркането се чува при падане на уборотите.Ти направо ми вкара филм с лагерите на коляновия вал
              Казах ти, че почти нищо не чувам, не бързай да се вкарваш във филм Лагерите се чуват най-отчетливо при падане на оборотите, след форсиране, за това ги споменах.Емо ти каза какво друго да погледнеш, напълно възможно е и там да е проблема.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Имам същия шум в купето. Дали успяхте да установите причината?

                Коментар

                Working...
                X