Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари за правилно почистване на дебитомер.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коментари за правилно почистване на дебитомер.

    Опция ли е ултразвукова вана?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    #2
    В корпуса има електроника, по принцип е добре изолирана, но не бих я държал в течност.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      wwalker написа:
      Опция ли е ултразвукова вана?
      Умира на момента, лично съм го пробвал и то на 30 вата.

      Коментар


        #4
        Може след напръскването, докато е мокро, да се обдуха с компресор, но не от близо.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Спрея е летлив, няма нужда, изсъхва моментално.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Може след напръскването, докато е мокро, да се обдуха с компресор, но не от близо.
            100% противопоказно!Всеки различно интерпретира "обдухване",както и разстоянието и мощноста на струята въздух.Високото налягане унищожава дебитомера.
            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
            Kawasaki ER-6n'2012

            Коментар


              #7
              Почистването става с чист спирт (95-96%) и клечки за уши.До момента, така съм чистил 10 дебитомера и резултатите са само добри.Ето къде се чисти:Ако внимавате няма опастост за дебитомера.След около 10 минути борба и няколко изхабени клечки, ето го и резултатът: Това са твоите думи в ,,Да опознаем Фиат Стило:.Намира се в секцията ;Често задавани въпроси.С пускането на новата тема доказваш,че тогава си подвел всички ни,включително и мен,но аз не те виня за това.Вината е само моя.Колегите могат да прочетат точно какво си написал и сами да се убедят в думите ми.И сега отново заблуждаваш колегите с този контактен шпрей.Има специален шпрей за това.Дебитомера е с нагряваща се повърхност и този контактен шпрей е поредната твоя илюзия.Да за механичните,които се отварят от въздушния поток и са на принципа на реостата и с бензин да ги чистиш все тая,но във Фиат те не са такива,така че имаш много здраве.А за нивото за което говориш доста ще се потрудиш за да ме стигнеш.Всичките ти теми са на ниво ръчкане по собствения ти автомобил а не качествен ремонт на клиент.Айде чао,че съм се запил с приятели.
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар


                #8
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Офтопик!Чшшш, @FRGC, ти кого лъжеш бе...Ако си се запил с когото и да е, едва ли ще пишеш у форумо и ще дразниш народонаселението. Я си признай че си ревливо самотен и си поркаш тайно в къщи!Щото от поста ти личи че има алкохол намесен!Край на офтопика!@iakvvuНе случайно съм написал "но не от близо", което не е по голямо налягане от работното на дебитомера. Просто като е разкиснат от спрея се махат по добре гадостите.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Май ти си се нафиркал до козирката а не аз.Не става въпрос за тебе въобще.
                    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                    Коментар


                      #11
                      FGRC написа:
                      Май ти си се нафиркал до козирката а не аз.Не става въпрос за тебе въобще.
                      Кой е казал че се заяждаш с мене, просто ми направи впечатление, че лъжеш. Което се оказва и вярно при това...А аз дали съм пил, не е твоя работа, ама от правописа ми не личи. И то със сигурност!
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        За кое лъжа не разбрах
                        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                        Коментар


                          #13
                          FGRC написа:
                          За кое лъжа не разбрах
                          Че поркаш с приятели. Аз незнам кое би ме накарало да рефрешвам форума, ако имах приятели при мен...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Това ли било.А аз мислех,че е нещо по темата.Я виж колко е часа а ние почнахме от 3 след обед още от гаража.Случайно видях новия начин на чистене на дебитомер и се посмяхме от сърце.Компютъра е в гаража.
                            Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                            Коментар


                              #15
                              FGRC написа:
                              Това ли било.А аз мислех,че е нещо по темата.Я виж колко е часа а ние почнахме от 3 след обед още от гаража.Случайно видях новия начин на чистене на дебитомер и се посмяхме от сърце.Компютъра е в гаража.
                              Хубу де, ами що си писал чак в десет без нещо?По добре не се оплитай повече в приказки, ами се спри...
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X