Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебитомер или maf delete?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    да не правя др тема на фиат не знам, но преди на пежото често почиствах дебитомера, а от вчера съм с 2.4 жтд и съм страшно доволен как върви, но мисля все пак да го свяля и напръскам да го правя ли ? дава ли ефект?
    Fiat Marea 2.4 JTD+
    Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
    Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
    Renault 19/1.7mi/ - crash

    Коментар


      #17
      zlatarov написа:
      дава ли ефект?
      Дава ефект, ако е бил замърсен.

      Коментар


        #18
        много правилно ако.е замърсен да иначе ако е повреден няма да има ефект

        Коментар


          #19
          zlatarov написа:
          да не правя др тема на фиат не знам, но преди на пежото често почиствах дебитомера, а от вчера съм с 2.4 жтд и съм страшно доволен как върви, но мисля все пак да го свяля и напръскам да го правя ли ? дава ли ефект?
          А с какво смяташ да го напръскаш ?
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #20
            zlatarov написа:
            да не правя др тема на фиат не знам, но преди на пежото често почиствах дебитомера, а от вчера съм с 2.4 жтд и съм страшно доволен как върви, но мисля все пак да го свяля и напръскам да го правя ли ? дава ли ефект?
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=102953 !!!
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              ntodorov написа:
              zlatarov написа:
              да не правя др тема на фиат не знам, но преди на пежото често почиствах дебитомера, а от вчера съм с 2.4 жтд и съм страшно доволен как върви, но мисля все пак да го свяля и напръскам да го правя ли ? дава ли ефект?
              А с какво смяташ да го напръскаш ?
              Имам спрей за дебитомери
              Fiat Marea 2.4 JTD+
              Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
              Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
              Renault 19/1.7mi/ - crash

              Коментар


                #22
                Наистина не четете и чакате на готово. В същия тоя раздел втората тема е тазиКолегата emzo си е направил труда да направи ръководство.

                Коментар


                  #23
                  Така днес говорих с Христо от Ямбол(Hit-ko) за дебитомер на Бош. Понеже незнаех номера на дебитомера той гледа там в някви каталози и ми каза една цена. В последствие видях че на тръбата на дебитомера има номер 0281002309, после влязох в сайта му и там номерата на дебитомерите за този двигател не са като този който съм написал. Написания от мен номер я сайта му е за jtd 110 на Lancia. Та в крайна сметка кой е дебитомера за моята кола. По епер ми излиза номер 46559804 който съответства на номера в сайта на Христо за Lancia lybra jtd 110.
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар

                  Working...
                  X