Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.9 JTD Върви до 2600 оборота ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.9 JTD Върви до 2600 оборота ???

    Извинявам се предварително за глупавия може би въпрос, ноо това е първия ми дизелов автомобил и не съм много на "ти" с нещата. Натискам си аз педала, на 2000 оборота направо излита , турбото те залепя за седалката. и това густо приключва точно на 2.600 оборота на която и да е скорост!!! Имам чувството че има дупка от 2.600 до 3.000 и след това пак има някакво ускорение но ако я нямаше тази "дупка" вървенето щеше да е повече от перфектно !!! Благодаря ви предварително!!! :D

    #2
    Дебитомера може да пробваш да го изчистиш.Как? -отговори много,но само със спрей става(мое мнение).
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      подкрепям

      Коментар


        #4
        Преди и аз се чудех, на бравото това се случва при 2800 оборота. Много хора казаха че се оправя с Ремап, може фабричния софтуер да е така направен. Скоро ще проверя дали е така.
        FIAT BRAVO 1.9 JTD 105, 99г.

        Коментар


          #5
          Благодаря за светкавичния отговор !! Утре сутринта тичам до магазина за спрей :D

          Коментар


            #6
            Замисли се за ремап! По скъпо е ама няма нищо общо със твоята кола.

            Коментар


              #7
              Да определено с ремапа се оправя. И при моето браво беше така. До към 2600-2700 оборота летеше, а след това няма никой и ми трябваше календар за да засека ускорението :D След ремапа, разликата беше осезаема и се развърташе много повече до към 3500 оборота.. Другата кола в семейството ме е Голф 1.9 ТДИ 101 коня и развъртането там още в стоковият си вид няма нищо общо с фиатското - изпълва до червено без забиване. Явно си е до софтуер.

              Коментар


                #8
                да всичко си е до софт,ама те пък си имат други софтуерни проблеми

                Коментар

                Working...
                X