Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тд 100 сажди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тд 100 сажди

    колеги когато карам колата нормално не леко или силно нещо средно през деня и реша после да си направя няколко старта до 3/4та педавка и колата при първият старт оставйq облак дим които седи една минута и като се махне има сажди на пътя с лопатка да ги събираш а при следващите стартове няма никакви пушеци това всеки ден е така има ли вероятност да е катализатора ?

    #2
    Е ти как искаш като я караш бавно се натрупват сажди, важното е после да изчиства пушека, ако постоянно пуши не е добре...Пък и ако сте базикали ето ти още една причина и мойте дизели изкарват сажда като ги настъпя рязко
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Според мен е от турбокомпресора.Проври за някой спукан маркуч или може би има повреда вътре в турбината-лагерите или радиален и осев луфт

      Коментар


        #4
        турбината няма луфтовено мисля да махна катализатора

        Коментар


          #5
          Черния пушек означава богата смес а вече дали има пропуски по турбо пътища, проблем с турбина или е много горивото вече е отделен въпрос, но щом не пуши постоянно няма проблем
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            не пуши постоянно само първото изцеждане и няма пб после

            Коментар


              #7
              kris_dif95 написа:
              не пуши постоянно само първото изцеждане и няма пб после
              Да не ти е запушен въздушния филтър или пък някоя дюза е повредена

              Коментар


                #8
                ами всички филтри са сменени преди една седмица разлика няма а за дюза нз но миля че имам пикаеща диуза около 1500 оборота притриса и все ми се струва че ми се покачва нивото на маслото

                Коментар


                  #9
                  kris_dif95 написа:
                  ами всички филтри са сменени преди една седмица разлика няма а за дюза нз но миля че имам пикаеща диуза около 1500 оборота притриса и все ми се струва че ми се покачва нивото на маслото
                  Ами провери си дюзите.Възможно е да е от разпръсквача на някоя дюза.

                  Коментар


                    #10
                    другата седмица ще ги сваля да ги тествам на стенда само дано се развият лесно

                    Коментар


                      #11
                      На тия километри ползата от катализатора е никаква. Аз съм го махнал.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар

                      Working...
                      X