Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с паленето-браво 2007г. multijet 120

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Юлиян Надков написа:
    Колеги ако я откарам на диагностика ще може ли от нея да се установи проблема и каква е евентуално цената на диагностиката?
    Да. Ако диагностикът е добър. Под добър разбирай не само компютърно грамотен, но и практически запознат с тези коли. Цената иначе варира от 15 до 50 лева, като във всички случаи не си застрахован от шарлатани. Потърси мнения на хора от твоя град за истински диагностик и "тествайте" колата в предполагаемите моменти, когато би правила този проблем. Миналата зима и аз палех трудно - с много тресене на двигателя. Правих профилактики, включая и смяна на свещи - проблемът си ми остана... като, че ли. Стопли се тогава и не мога да съм категоричен. Ще видя тази зима, но наистина се насочи към неща различни от подгрева.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      На диагностиката могат единствено да ти кажат в момента в който въртиш имаш ли нужните обороти и налягане на горивото за палене. Ако имаш обороти, но нямаш налягане значи горивото се връща в резервоара- най-често клапанчето в помпата прави този проблем.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #18
        Мерси много и на двамата!!!Ами значи ще започна от там,с диагностика!

        Коментар

        Working...
        X