Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

био дизел на jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    био дизел на jtd

    колеги мисля че ми наляха био дизел на Пунтото 1,9 jtd ,мирише леко на банички поне 2 резервоара съм заредил от там ,но дне го констатирах.ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ или може да се кара с БИО

    #2
    И откъде го зареди този биодизел ако не е тайна???Незнам някъде да продават официално такова. Едно време съм виждал на Темпо колонка за биодизел.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      има от къде,само да търсишно си мислех че е само дизелза сега всичко е ок

      Коментар


        #4
        Колега, внимавай с тоя биодизел, защото съм ял дървото. Преди няколко години заредих два пъти пълен резервоар на предната ми кола. Мислех че всичко е ОК, по-евтино излиза, мирише на пържени картофки..., ама ядец. Помпата ми текна като лейка. Отидох на дизел сервиза на Бош и човека още като отвори капака ми вика "Карал си с биодизел, нали ?". И после ми разказа, че всеки ден им идват по няколко клиенти с протекли помпи. Биодизелът е агресивен и разяжда гумените уплътнения. И така икономията ми излезе солено със сваляне на помпата и смяна на всички уплътнения.
        Dacia Duster 1.6 4WD

        Коментар


          #5
          Биодизел = ремонт на нафтова помпа + всички гумени детайли по горивната система. С две думи - таралеж в гащите.

          Коментар


            #6
            така и не каза къде са ти го сипали ??
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар

            Working...
            X