Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT PUNTO 1,2 SX вече с ламбда контрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT PUNTO 1,2 SX вече с ламбда контрол

    Пунтото е вече с ламбда контол..ZAVOLI..Колата се държи много добре..динамиката се подобри..противно на някои твърдениа че се скапва..Колкото до разхода..не знам, още..На колата има монтиран РУЕН -ТЕХ ламбда монитор така че мога да слдя показаниата на сместа..В случая..няма разлика бензин или газ..монитора показва оптимална смес и в двата режима..Така че ..котрола си струва парите..още повече че маи сте ни подгонят след година всички коли на ГАЗ да го постават ..според новото постановлениеСледва аванс процесорКраси

    #2
    Re: FIAT PUNTO 1,2 SX вече с ламбда контрол

    Krasimir Kostov написа:
    Пунтото е вече с ламбда контол..ZAVOLI..Колата се държи много добре..динамиката се подобри..противно на някои твърдениа че се скапва..Колкото до разхода..не знам, още..На колата има монтиран РУЕН -ТЕХ ламбда монитор така че мога да слдя показаниата на сместа..В случая..няма разлика бензин или газ..монитора показва оптимална смес и в двата режима..Така че ..котрола си струва парите..още повече че маи сте ни подгонят след година всички коли на ГАЗ да го постават ..според новото постановлениеСледва аванс процесорКраси
    Дай малко инфо - колко ти излезе от къде го купи. Има ли къде да се прочете за това чудо?
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #3
      Има ли сайт за предпочитане на български където може да прочете нещо за ламбда газ контрол? Нещо обяснено както за Джет Спарк. Днес рових, но не успях да открия нищо свястно. А за ZAVOLI само успях да разбера от къде да си купя
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Дай инфо от къде го взе и колко пари ти се върза... тоя руен-тех ми предложи за 45 лв само моторчето но не можа да ми каже дали ще може да се върже към електронния блок "BRC Lambda gas control" който си го има на колата...
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Колега Габровски,ти щеше да ходиш преди време в Дружба да ти настройват колата.Успяха ли да я настроят или ходи до Велинград?
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            Ами не не съм ходил, ходих аварйино лятото да ми препрограмират ECU-то че си загуби настройките.И пак се наложи човека от Велинград да им звъни да ме вземат че иначе ме отсвириха за след 2 седмици... баси пичовете отиваш там с проблем те се мотат и ми викат в същото време "ела след две седмици че няма свободин часове"...За другата кола става въпрос, там го има тоя "lamba gas control" на който му няма степ моторчето ще се самъкня някой ден до тях да видят и да ми кажат колко ще струва.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар

            Working...
            X