Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свирене при каране на метан.От какво може да е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свирене при каране на метан.От какво може да е?

    Здравейте. Понеже не намерих такава тема, реших да направя нова. Когато карам на метан, когато колата е студена всичко е наред, но когато загрее добре 15-20 мин. след това започва да се чува един шум подобен на свирене зад таблото (изпарителя ми е поставен пред хидравликата). Това е само при подаване на газ. На бензин не го прави. Метановата уредба е Landi Renzo обикновена, не е инжекцион. Колата е Фиат Браво 1.2 16V. Ако някой знае или има идея от какво е моля да сподели

    #2
    Отиди при някой газаджия да види дали си с точната мембрана(голямата) и налягането
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      Ок. Благодаря. Други мнения?

      Коментар


        #4
        Re: Свирене при каране на метан.От какво може да е?

        bojanski написа:
        Здравейте. Понеже не намерих такава тема, реших да направя нова. Когато карам на метан, когато колата е студена всичко е наред, но когато загрее добре 15-20 мин. след това започва да се чува един шум подобен на свирене зад таблото (изпарителя ми е поставен пред хидравликата). Това е само при подаване на газ. На бензин не го прави. Метановата уредба е Landi Renzo обикновена, не е инжекцион. Колата е Фиат Браво 1.2 16V. Ако някой знае или има идея от какво е моля да сподели
        Тука ще да е. При мен имаше нещо подобно смених редуктора и изчезна. По принцип това не е проблем при положение че не те дразни не пипай нищо.

        Коментар

        Working...
        X