Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газ на Фиат Стило 1.2 ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газ на Фиат Стило 1.2 ???

    Ако може някой да сподели опита си с този автомобил като цяло и дали газовата уредба може да бъзика нещо електрониката .Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Stilo

    #2
    Ми, аз примерно карам такъв автомобил. Е, мотора е 1,6. Карам го на газ. Няма проблеми!Това достатъчно ли е?
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #3
      Тези проверки дето ги прави при паленето пак ли ги пави или се изолира нещо в компютъра
      Fiat Stilo

      Коментар


        #4
        Проверките си ги прави. Чека си е същия.ГИ има свой си комп. Как се разбира с този на колата не знам, а и не ме интересува.Колата пали винаги на бензин и когато загрее до 30 градуса, минава автоматично на газ. Лятото по-бързо, то е ясно.Абе слагай газ, не го мисли. И си караш. Както казва един колега: Караш, и не че не мислиш, но мислиш 3 пъти по-малко. За цената става дума.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #5
          И аз съм със същия автомобил 1.2,но газ няма да му сложа никога не ми гори кой знае колко 6,5..до 7,5 в града и то Велико търново,няма 1 права улица.
          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

          Коментар


            #6
            При каталожен 8 .... в Търново гориш под каталожния ....
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              При каталожен 8 .... в Търново гориш под каталожния ....
              по каталог не беше ли 7,5?,да горя по малко ако знаеш как да караш...Което е много важно!!!!!
              Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

              Коментар


                #8
                http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=6862
                OVB X18XE1 седан+ГИ

                Коментар


                  #9
                  Почвам да се замислям и аз дали си струва да слагам . Аз почти нчмам грсдско . Бачкането ми е на 1 км. и пак си карам до там на бензин.
                  Fiat Stilo

                  Коментар


                    #10
                    Че има - има.Но първоначалната ти инвестиция ще е по-голяма и не знам, кога ще избиеш цената.С подходящ редуктор и рейка можеш и на 20гр да обръщаш гладко на газ.Пролет и лято - на секундата, в която запалиш.Есен и зима - ще се изчаква минута да кажем на място.Та едно е да ти гори 8 бензин, друго е 10 газ.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Прав си ! Почвам да събирам кинти
                      Fiat Stilo

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        При каталожен 8 .... в Търново гориш под каталожния ....
                        Не мога да те разбера защо все се захващаш за разходът посочен в техническата документация.Данъчното законодателство във всяка държава предполага определени норми , а производителят на автомобила отлично знае за това .Порови се из нашето и ще ахнеш !
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          Нашето ???
                          Fiat Stilo

                          Коментар


                            #14
                            Има Наредба , в която има предвидени признати разходи на МПС.
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #15
                              gelsa написа:
                              Почвам да се замислям и аз дали си струва да слагам . Аз почти нчмам грсдско . Бачкането ми е на 1 км. и пак си карам до там на бензин.
                              На мен бачкането ми е на 1,2км.Половината път(в студено време) съм на бензин,другата половина на газ.Температурата на превключване е 30* и не се пипа през цялата година.А и през деня ползвам колата,така че си е файда.
                              OVB X18XE1 седан+ГИ

                              Коментар

                              Working...
                              X