Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

впечатления от сервиз Powergas

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    впечатления от сервиз Powergas

    Здр колеги .Искам да питам някой ползвал ли е услугите на сервиз Powergas за монтаж на газови уредби на ул. антим 1 над софииско градско ,и по точно плюсове и минуси ,дали изпипват нещата ,как стоят нещата с гаранционното обслужване а и след това.благодаря предварително.

    #2
    Веднъж съм ходил до там за да ги питам какво трябва да ми е диферинциалното налягане на газовия инжекцион, и ми отговориха че не знаели, те само монтирали А и малко скъпо като че ли взимат.

    Коментар


      #3
      Здравей колега, аз при тях си монтирах уредбата, та после тръгнах по-мъките. Над 10 пъти ходя при тях за настройка и не става и не става. Накрая реших че не става да ме разхождат като мокро куче и отидох тук http://forum.fiat-bg.org и за 2 часа колата стана както исках.Преди 2 седмици си купих стило и на мига му монтирах ги, и за сега оплакване нямам.МОДЕРИРАНО

      Коментар


        #4
        Понеже офиса ми е на стотина метра от тях и съм минавал да си говоря с тях. Та от приказките не ми вдъхнаха доверие. И постоянно имаше коли с рекламации. Не бих се доверил. Това е мое мнение!
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Не ходи там колега... Имам стара кола и отидох за изпарител да ми слага и като видя колата и каза че на такива коли неможело да работи на газ... да ама друг път.И освен това взимат скъпо както каза колегата.Това е от мен

          Коментар


            #6
            pvardaliev написа:
            Не ходи там колега... Имам стара кола и отидох за изпарител да ми слага и като видя колата и каза че на такива коли неможело да работи на газ... да ама друг път.И освен това взимат скъпо както каза колегата.Това е от мен
            Цитирам колегата защото два пъти идва при мен докато му оправя колата след газовата намеса на този сервиз.Нямам впечатления преки , но според това което видях на неговата кола ми настръхна косата. Газовата се захранва с една жичка усукана нейде на някой плюс и от време на време разбира се гасне. Кутията на филтъра рязана със шлайф и оставена с дупки дето малка мишка може да мине. Отпред с капачка от дезодорант и разбира неподходяща плочка. Нарязано парно , липса на емулатори и тем подобни. Ако това не е впечатление. Представям си какво ще е ако слагат ГИ
            не подценявайте италианските коли
            Tipo 1.6 (149.C2.046)

            Коментар


              #7
              kalin555 написа:
              Цитирам колегата защото два пъти идва при мен докато му оправя колата след газовата намеса на този сервиз.
              Аз не зная какво е изходното положение и затова не мога да дам адекватно мнение по въпроса.Моите впечатлени са че в повечето случаи Българина иска да му се реши проблема за без пари.Не се отчита това че има нарушени основни правила при монтажа на газовата(примерно) и в много случаи е по-лесно да се монтира нова газова отколкото да се преправя старата(с неясен резултат).
              OVB X18XE1 седан+ГИ

              Коментар


                #8
                Значи на колегата му сложиха нова газова. За нея говорих като описвах каквко съм правил и поправял след това и изобщо не му излезе без пари . В темата става въпрос за сервиза - е това видях аз . Не бих отишъл там.
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар

                Working...
                X