Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разглабя ли се метановия инжектор на Мултипла Bipower ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разглабя ли се метановия инжектор на Мултипла Bipower ?

    Разглабя ли се метановия инжектор на Мултипла Bipower с двигател 182B6 ?Инжектора прави проблеми - колата работи на три цилиндъра когато се зареди догоре с метан.При размяна на инжекторите на 2 цилиндъра - се оказа, че проблема е в инжектора.Предложения и идеи ?

    #2
    Не, не се отваря. Почисти дюзите във вана и ще се оправят нещата. Може да не ползваш вана но ще ти трябва кореселин и нещо с което да накараш дюзата да се отварят на импулси. При положение че не станат се обади. :D

    Коментар


      #3
      А на такъв автомобил който не иска да превключи на газ с какво може да се направи диагностика?
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #4
        Смени температурния датчик.

        Коментар


          #5
          Кой точно?Имам в пред вид Виали на течна фаза.
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #6
            Всички газови/метанови инжектори се разглобяват, най-често за да бъдат почистени!!А ноже да имаш изготяла/ли бобини).
            Кара fiat Croma turbo i.e LPG, R Clio 1.8 16v

            Коментар


              #7
              Е специялно тези не можеш да ги разглобиш.

              Коментар


                #8
                Е аз не че ще тръгна да ги разглобяван, все пак не бих си купил такива,това са китайски номера, като свърши една бубинка и на коша...,умно,много умно!! :D
                Кара fiat Croma turbo i.e LPG, R Clio 1.8 16v

                Коментар


                  #9
                  Чакай малко,нищо не разглобявай и да успееш, няма да можеш да го отремонтираш ,дюзите и да ги почистиш, пак ще е същото, намотката вътре си има живот ,свършила е, купувай нова
                  Кара fiat Croma turbo i.e LPG, R Clio 1.8 16v

                  Коментар


                    #10
                    Ама ти май си нямаш на престава за какво става дума само си чешеш езика? Дюзите са Бош.

                    Коментар


                      #11
                      Дай ми представа първо за заводски поставен метан на фиат мултипла или за такива инжектори дето поставят по сервизите в бг,щото за тия дето се предлагат тука аз не виждам да има ралика за рейките и дюзите било то за газ или метан на бензинов двигател (някои хора още не вярват за дизел на метан а,аз лично съм попадал и на такива ,които не са чували как така турбо на бензинов мотор -някви камионджии )А дали се разглобяват МЕТАНОВИТЕ инжекторите на бош? Отговори си сам ако и тези на бензин се разглобяват за да се почистят ,то би следвало и тези да се ослужват ,неразбрах твоето становище по въпроса !..Какво да направи човека сега ? Давай да чешем езиците
                      Прикачени файлове
                      Кара fiat Croma turbo i.e LPG, R Clio 1.8 16v

                      Коментар


                        #12
                        qnisZ написа:
                        Не, не се отваря. Почисти дюзите във вана и ще се оправят нещата. Може да не ползваш вана но ще ти трябва кореселин и нещо с което да накараш дюзата да се отварят на импулси. При положение че не станат се обади. :D
                        Май и не четеш.

                        Коментар


                          #13
                          Е щом не си виждал инжектор да ти го покажа и да ми ибясниш как да ги разглобя? http://www.aliexpress.com/item/Free-...%B0%D0%BD.html

                          Коментар


                            #14
                            К’во да го гледам,, на кромата ми са същите на бензина , че и по-хубави на "бош" ,turboto mi e t3, а главата ти е т***!!
                            Кара fiat Croma turbo i.e LPG, R Clio 1.8 16v

                            Коментар


                              #15
                              cromaturbo, замълчи, че си намерил кой да учиш....
                              Брава 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X