Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

голямо чудене пада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    голямо чудене пада

    купих още една кола и реших да и слагам метанова уредба-в пловдив почти няма метанови бутилки.намерих на цена около 400 кинта ,едната в софия ,другата в бургас .почнах да смятам-400+50(докарване и узаконяване )+150(монтаж на уредбата)+50(тръби и маркучи )+100(тап)+50(непредвидени)=800 кинтаи това при положение че зареждачката и изпарителя и манометъра са мои и газовия клапан същопочнах да се оглеждам за газ-за около 200 кинта мога да събера уредба а бутилка втора ръка и нов турски изпарител и аз да я монтирам сам.разликата между газ и метан е 2.90-3.80 на 100 км и то при сегашните цени (га беше газта 1.09 ми се късаше сърцето)като гледам на хюндайчето как му е клекнала задницата от тия авиационни бомби в багажника.......та сега пада чудене и маене какво да правя щото при сегашните цени трябва да я избивам метановата уредба поне 20 000 км -това са поне 2-3 години и то ако се запазят сегашните цени,лятото като падне газта пак ша ми се реве ако съм на метан......
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    #2
    колега, даже много аванс си дал в разликата между цените около 2 лева е разликата все пак не са малко ако въртиш по доста километри на година, ако въртиш 10-15к по-добре газ, ама ако караш по 50-100к слагай метан
    Брава 1.6

    Коментар


      #3
      Ще отговоря само с думи:Зима, газ , течна фаза, разход, разлика, голяма.400лв, прекалено, много, бутилка, има евтини.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар

      Working...
      X