Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с газов инжекцион BRC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с газов инжекцион BRC

    Колеги колата Фиат Браво с заводски газов инжекцион БРЦ от по-старите модели, като я запалиш с работи нормално, но почнеш ли да я караш почва да прекъсва доста, някой да има идея от какво може да е? Филтрите на инжекциона не са мръсни.Ако знаете добри майстори в Пловдив за ГИ може да ми препоръчате някои, които може да разбират от БРЦ.
    Fiat Bravo 1.6 GT
    Stilo 1.9JTD - ex

    #2
    Ако това е БРЦ с разпределителя от който тръгват четирите маркуча за дюзите няма оправяне.Вътре има 9 бобинки които се скапват и нагарят.Новият разпределител е около 400 лева.Не си заслужава купуването а се сменя с друг газов инжекцион.
    Fiat Bravo 1.4 12v Ex.
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd

    Коментар


      #3
      Колега и аз имах такъв проблем и дори след време започна и да не ми прехвърля на газ,обиколих почти всички сервизи в Пловдив,но биз резултат никий нищо неможа да направи,а дори в сервиза на BRC в Тракия на околовръсното искаха да ми сменят компютъра,но реших че няма смисъл да го сменям,а направо да си сменя газовата,но ми каза един познат за един сервиз в уличката срещу Алати малко слид ПУ.Когато отидох там и обясних на човека за какво става въпрос и какво са ми казали той се плесна по челото и извади една помпа и едно парще тел и нещата се оправиха,оказа си че имам запушен маркуч.Ако не си ходил там,пробваи,но не си спомням как си казваше сервиза Успех

      Коментар

      Working...
      X