Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГИ за Fiat Ulysse-висок разход?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГИ за Fiat Ulysse-висок разход?

    Привет!Скоро си взех колата и сложих ГИ "AG" всичко ново,бутилка на мястото на рез.гума (44л.) и така почнаха патилата...Първо установих,че бутилката се пълни до 26,6 л. газ???Второ,ходих 5 пъти за настройки и все зле! Засичане на разход 13 л. извънградско и 20+ градско,абсолютно неприемливо за мен.Моторът е 2.0, 121 к.с.Въпросът ми е към,колеги с подобни коли,нормален ли е този разход или тази марка е пълен боклук.След монтажа започна да гасне и на бензин,не държи обороти.Пълна скръб!При прибиране от Германия ми даде 7-8 на 100 разход бензин и вървеше,кат змей.Не знам размер на дюзи,модел на рейка и пр.Всички съвети и препоръки са добре дошли,благодаря предварително.И накрая координати на кадърен майстор във Варна,само да не е моя,дано!Имам 2 г. гаранция,но съм решен да го сменям.
    Fiat Ulysse 2.0 S

    #2
    ПО-точен модел на уредбата?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Комп. AG JZ-2005 ,рейка...пише IG1 injector после цифри и клас 2,изпарител -не се вижда марка.Май всичко е полско.
      Fiat Ulysse 2.0 S

      Коментар


        #4
        Уредбата е добра от към компютър.Със същият ГИ на Мареа 1.8 комби в града около 10-11 л. извън града 8-9л. Явно трябват читави настройки.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Преди да тръгнеш по майстори, разкачи ламбда сондата и засечи пак.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар

          Working...
          X