Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с паленето на газ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с паленето на газ!

    Здравейте, колата е Марея 1,8 115к.с. с обикновена газ. От известно време имам проблем с паленето на газ. По - принцип си я паля на бензин сутрин и когато е студена. Иначе дефакто на газ, като съм нямал грижи. Но напоследък започна да ми гърми и да ми се губят тоците, както и като натисна рязко спирачките да падат оборотите директно и гасне! Започнах с най - елементарното нова скоба на плюса на акумулатора и нови свещи. Ще пиша по късно има ли резултат! Интересува ме дали може някоя бубина на свещите или няква отечка да са проблема? Ако някои има други идеи да казва

    #2
    Еми възможно е. Ама първо смени свещите щом си ги купил вече.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Може да снимаш старите свещи отвсякаде,да се види в какво състояние са.Огледай лулите на бобините,да не са нацепени,че аз така брах ядове с нацепени лули.За гасненето също го имах и него,но незнайно как се оправи само.

      Коментар


        #4
        Късметлия Свещите ще ги сменя , да. Моита теория че от вибрациите клемата не е правила добър контакт и от там по слаб или никав ток

        Коментар

        Working...
        X