Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква газова уредба да сложа на пунто мк2 2001 г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква газова уредба да сложа на пунто мк2 2001 г

    Здравейте знам,че има много теми по този въпрос.Но просто искам някой да ми каже точно конкретно на въпроса ми.Мога ли да сложа обикновенна газова уредба,и ако може ще имам ли не приятности и ако имам какви,и ако сложа газов инжекцион,на каква цена мога да взема такъв който няма да ми прави проблем.БЛАГОДАРЯ

    #2
    ами ако кажеш конкретния модел на това Пунто МК2 може и да ти кажем и ние конкретно.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      ами 1,2 8v 60к.с.

      Коментар


        #4
        човек нали знаеш няма невъзможни неща можеш да сложиш и обикновенна газова но рискуваш при "кихване" на газовата отиваш и си купуваш нови колектори и после пак така можеш да си сложиш и кихалка ама дали ще има файда при този мотор немога да кажа препоръчвам Газов инжекцион за този мотор аз лично съм с този мотор и Газов инжекцион можеш да намериш ГИ на цени от 700-1500 лв в зависимост от производството и други нещамоя е за 1000 и съм много доволен разхода е около 8 градско вече съм минал с него около 20 000 км и никакви проблеми ако искаш точна марка и модел ми пиши на лично да не го сметнат за реклама
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          И двамата съм сигурен че ще ти препоръчаме едно и също нещо, като марка за ГИ, пише го на две места в темата
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            а на каква цена вече е този газов инжекцион,искам някой среден клас,все пак да бе ми прави въртели:предложете няколко вида Г.И

            Коментар


              #7
              И аз това се чудех октомври 2010г за същата кола и двигател. В крайна сметка сложих ГИ и проблеми нямам. Минал съм око 25000км и съм доволен.

              Коментар


                #8
                колега todorshalev да ми кажеш горе долу какъв ти е разхода на пунтото:градско извън градско и зимата колко време е необходимо да премине на газ.благодаря

                Коментар


                  #9
                  Привет, ще включа тук за да не пиша нова тема .Запалих се по тези фиятчета но не знам този двигател, дали става за обикновена газ? FIAT PUNTO MK2 1999-2003 , 1242 куб.см (8V 60 к.с)
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Най якия кош на фиат /за ремонтиране /Това е пунто 1.1 нали, ако съм прав може и обикновенна газ
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      Най якия кош на фиат /за ремонтиране /Това е пунто 1.1 нали, ако съм прав може и обикновенна газ
                      FIAT PUNTO MK2 1999-2003 , 1242 куб.см (8V 60 к.с)

                      Коментар


                        #12
                        todorshalev написа:
                        човек нали знаеш няма невъзможни неща можеш да сложиш и обикновенна газова но рискуваш при "кихване" на газовата отиваш и си купуваш нови колектори и после пак така можеш да си сложиш и кихалка ама дали ще има файда при този мотор немога да кажа препоръчвам Газов инжекцион за този мотор аз лично съм с този мотор и Газов инжекцион можеш да намериш ГИ на цени от 700-1500 лв в зависимост от производството и други нещамоя е за 1000 и съм много доволен разхода е около 8 градско вече съм минал с него около 20 000 км и никакви проблеми ако искаш точна марка и модел ми пиши на лично да не го сметнат за реклама
                        +1
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          ДОБРЕ, ЯВНО НЕ СЪМ КОНФИГУРИРАЛ ПРАВИЛНО ВЪПРОСА .С МЕТАЛНИ ИЛИ ПЛАСТМАСОВИ КОЛЕКТОРИ Е ТОЗИ ДВИГАТЕЛ ?

                          Коментар


                            #14
                            hienata76 написа:
                            ДОБРЕ, ЯВНО НЕ СЪМ КОНФИГУРИРАЛ ПРАВИЛНО ВЪПРОСА .С МЕТАЛНИ ИЛИ ПЛАСТМАСОВИ КОЛЕКТОРИ Е ТОЗИ ДВИГАТЕЛ ?
                            Дишай, дишай колега, ако беше видял какво съм ти цитирал щеше да разбереш че е с пластмасови колектори.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Искам да попитам, разхода на литри гориво променя ли се когато се сложи газов инжекцион? Питам, защото си мисля, че не би трябвало да се променя щом е инжекцион, а в един отговор по-нагоре пишете, че разхода градско е 8.. изглежда ми много, би трябвало е да е по скоро около 7. Искам да попитам и какъв тип(големина и форма) газови бутилки имате, защото все пак багажника не е от най-големите.

                              Коментар

                              Working...
                              X