Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Висок разход с ГИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблема е решен кардинално.Копчето е на позиция БЕНЗИН, а до дни кабеляците от колата ще се свалят.Катинар.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      е , толко зор и мъки и накрая да се откажеш.я поне намери от някъде един прост изпарител и плочка и виж с тях как ще е разхода.

      Коментар


        Логичен финал на темата...
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          muns61 написа:
          Логичен финал на темата...
          Защо ?Смяташ, че не мога да си го настроя или друго ?
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            При всичко което направи и що нерви изхаби, е ли е възможно просто тамоната като марка да не може да се справи??? остава въпроса ако беше друга система пак ли до тук щеше да се стигне
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              emzo написа:
              muns61 написа:
              Логичен финал на темата...
              Защо ?Смяташ, че не мога да си го настроя или друго ?
              Щом ти се отказваш ...при условие ,че те видях как си играеш със софтуера на една 2,4 JTD на Бяло Камъне , ами явно нещо не е читаво в самия екземпляр който е при тебе.А друго обяснение нямам за себе си....
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                Е ще има продължение по темата,ама да не избързваме.Автора сам ще си каже.Иначе за това с плочката няма смисъл,щото колата си става обикновен карбуратор и със сигурност ще гори под 20 в града,но идеята е друга.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  popara801 написа:
                  но идеята е друга.
                  Аз така и не разбрах каква е идеята? Предполагам идеята е да се ръчка по колата,но не съм сигурен.
                  OVB X18XE1 седан+ГИ

                  Коментар


                    абе колата си е на момчето и ще си прай квото си иска с нея, вие кви сте, че да му дръжите сметка, нито му плащате ремонта, нито му давате пари, нито ви ангажира с нещо успех на колегата, ще измисли нещо

                    Коментар


                      ivancho написа:
                      абе колата си е на момчето и ще си прай квото си иска с нея, вие кви сте, че да му дръжите сметка, нито му плащате ремонта, нито му давате пари, нито ви ангажира с нещо успех на колегата, ще измисли нещо
                      +1Според мен е изключително полезна подобна дискусия. Още повече, когато човек толкова упорито се бори с даден проблем и споделя опита си и с останалите колеги. Това е идеята на подобни форуми, в крайна сметка никой никого не задължава, а споделения опит в доста случаи е много ценен. Всеки си преценява дали да прави нещата по този или онзи начин, в крайна сметка това е въпрос на личен избор и трябва да го приемем.Успех!
                      ex. Fiat Punto ELX '97
                      176A8.000 LPG BRC
                      -----------------------

                      Коментар


                        Здравейте,

                        Ужасно съжалявам ако вече има такава тема или такъв въпрос ,но не ги намерих и искам да попитам следното.. Карам фиат браво 98г. 1,6 16 103к. ..с газов инжекцион .. времето е топло.. колата не прекъсва и си върви прекрасно няма никакви проблеми ..но разхода на газ е около 20л/ 100км. или ако трябва да съм съвсем точна с 30лв газ при цена на литър 1,36 (т.е. 22л. минах 120км и колата изгасна .. ) ..Принципно е горяла около 10-11л/100км доколкото разбрах, защото я карам само от три дни ..а това е нечовешки разход на гориво .. Та въпроса ми е някой може ли да ми каже на какво може да се дължи.. В първия момент си помислих ,че може да е изпарителя , но колата върви идеално..и не прекъсва (защото предната ми кола беше хонда сивик и имах подобен проблем и беше изпарител ,но тя си сечеше ,а тази не изглежда да има проблем..двигателя си мърка .. ) ..

                        Коментар


                          Приемам оферти с цени за работещ с този двигател/ЕКУ инжекцион за МЕТАН.ЕКУ-окабеляване и мап сензор
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Преди да продам тамоната:извънградско 100км/ч с много малко градско - 5.6кг метан5,6 * 1,84 = 10,31лв.10,31лв / 1,34 = 7,6литра ГАЗ10,31лв / 2,61 = 3,9литра дизел--------градско на ръчка !9,61кг метан * 1,84 = 17,68лв17,68лв /1,34 = 13,2литра газ17,68лв / 2,61 = 6,77литра дизел-------Тамоната ще се монтира със същото обордуване, с което беше при мен, на 1.6 мотор и ще я настройвам АЗ , та след време ще драсна какъв е разхода.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Как се развиват нещата с AGIS-а?
                              OVB X18XE1 седан+ГИ

                              Коментар


                                ivan_pop написа:
                                Как се развиват нещата с AGIS-а?
                                Понеже гледам, че съм оставил темата без завършек. Още тогава окомплектовах колата с Agis Mini S с Апис Соло инжектори, които после подмених с OMVL Reg Fast, a Агис-а с KME NEVO PRO.И естествено разхода падна от раз с 5 литра, не милилитра, а литра.Тамоната отиде на Вектра 1.6 и дава нормален все още разход.Ако беше останала при мен, щях да я опаковам и върна на уважаемия г-н Орлов с ферманите в тия 2 теми преведени на руски.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X