Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разход на газ на типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разход на газ на типо

    Здравейте колеги.Колата е типо 1.6 моно,75к.с.Сложих си газова уредба,но не мога да сваля разхода под 16 на 100 градско.Ходих на газ-анализатор,майсторчето миказа че двигателят работи перфектно и всичко е в нормите.Да,ама като отида на газ-станцията,не ми плаща той газта,дето е 16на 100.Разхода си остана същия.Съмнявам се ,че плочката,която ми сложиха газаджиите не е подходяща.Моля да ми кажете,колко мм трябва да е отвора на плочката за този мотор.Изпарителят е Мимгаз на 1 год.Беше ми на кадета,който ми даваще разход 10на100 градско.Възд.филтър ми е на 300 км.

    #2
    По мои лични наблюдения защото съм със същия двигател разхода е около 15,но карам на кратки разстояния:слатина-сточна гара 4км.Извънградско 8-9.
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

    Коментар


      #3
      А колко ти гореше на бензин?
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        разход на газ на типо

        На бензих ми гореше 18на 100,заради това сложих газ.В два авто срвиза ходих,където регулираха,правиха,струваха,но положението си остана същото.Сега искам само да намаля разхода,но не успявам.На газ-анализатор ходих в Х.Димитър,но ефектът беше малък.

        Коментар


          #5
          Може да имаш проблем с мотора - центровка, зацепване, клапани. За да се настрои колата на газ, трябва да има база - нормална работа на бензин.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            Когато всичко е наред мойто дава 10 в града
            TIPO 1.4,DEDRA 1.8

            Коментар

            Working...
            X