Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газова У-а на изплащане?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газова У-а на изплащане?

    Здравейте приятели! От скоро съм собственик на Фиат Пунто 1.2 75 к.с. 1995За първи път притежавам Фиат и съм нов във форума, така че ако темата не е на място, моля извинете ме. В София ми дава разход около 10. Не знам дали е нормално или не, но реших да си сложа газова у-ба. За съжаление в момента няма да имам възможност да дам всичките пари на куп. За това питането ми е, дали има като опция някъде в София, да слагат на изплащане и ако е да, дали някой го е правил и да сподели някакви ценови впечатления. Още веднъж се извинявам ако нещо не е наред с темата. Поздрави
    Фиат Пунто 1.2 75 к.с. 1995 г.

    Или на кратко - Силвиньо
    *Бърз,нахакан и техник :D

    #2
    колега вземи си втора употреба,аз така направих и сам доволен
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    Коментар


      #3
      Има доста сервизи предлагащи лизинг на АГУ и ГИ в София, просто се разтърси, в кв. Левски Г има сервиз на ФОБОС - нов с кадърен майстор. В Младост в СБА имаше два сервиза май и те предлагаха лизинг. Просто се разтърси. Като лизинга обикновенно е през лизингова компания - ДЖЕТ, TBI, и други подобни кръвопиици.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Много благодаря за вниманието.В интерес на истината и аз имах намерението за АГУ втора ръка, но имам притеснения, че ако не е както трябва ще трябва да се дават допълнително пари за части и евро сонда. Пак ще гледам, дано намеря нещо Благодаря ви!
        Фиат Пунто 1.2 75 к.с. 1995 г.

        Или на кратко - Силвиньо
        *Бърз,нахакан и техник :D

        Коментар


          #5
          ***Модерирано***ето ти няколко сайтапровери в интернет има много сайтовеЛинкове към дразнещи страници, към фирмени сайтове или изобщо рекламни линкове ще бъдат изтривани. Модераторски екип.
          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

          Коментар


            #6
            Обикновена, или инжекцион търсиш?
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              Обикновенна газова, търся.
              Фиат Пунто 1.2 75 к.с. 1995 г.

              Или на кратко - Силвиньо
              *Бърз,нахакан и техник :D

              Коментар


                #8
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...774&highlight=
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар

                Working...
                X