Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход 16 на газ какъв може да е проблема !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход 16 на газ какъв може да е проблема !!!

    Значи колата е фиат браво 1.6 16 витила 1997 година. Дава разход 16 на 100 нормално ли е ....???

    #2
    естествено ,че не е.настроика на изпарителя, диаметъра на смесителя и други такива неща.а колко ти гори на бензин?
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      Не, моята е 1.6 Браво с обикновена газова разхода ми е точно 10/100 смесен,засичам километрите всеки път като заредя защото не ми показва колко газ има в бутилката.

      Коментар


        #4
        виж диаметъра на плочката трябва да е 33-34 мм

        Коментар


          #5
          Виж да дадеш малко повече инфо, тука хвърля ме боб ама още се учим. Ква газова, от кога така гори, газ контроли ала бала? всичкооооооооо, инак с Недялко и да гадаем няма да познаем
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Значи газовата бутилка е ланди сега от скоро почна да харчи толкова иначе преди това 11-12. ` Газ контрол няма и претстава какво е! :D ...

            Коментар


              #7
              ако говорим за градско, нищо и няма, просто сега е студено и докато загрее гълта повече извънградко как гори

              Коментар


                #8
                Ааааа Ланди ако и изпарителя е Ланди мани бегаи ще се сменямее... инак читав разсход нема да видиш, тва не е изпарител тва е наи големия боклук в газовата индустрия, слагам му клеимото и никои не може да ме убеди в обратното. А тва чее до де загре гълта повече е вярно ама пък да вдигне 5 литра отгоре......., пък и ако колегата пали на бензин и после прехвърляш въобще не мога да се съглася с загряването. Нещо се е случило обаче така неможе да ти помогнем. 1-Ти колко пъти засякаа такъв разсход???2- ламбда контрол или газ контрол се намира на маркуча от изпарителя към двигателя, ако там имаш една джаджа с кабел на нея начи имаш, ако имааш само един щуцер с винт начи нямаш ЛК, казвам го по наи простия начин щото гледам ти са чужди малко тея неща.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар

                Working...
                X