Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.4, 14/100 градско - нормално ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Всичко е въпрос на проба и грешка и евентуално успех. От теб зависи да провериш и намериш точния вариант. Ако си с BRC Techno, моя съвет е да опиташ като начало да следваш начина на настройване който съм описал тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...йването до желаното от теб поведение на колата при разумен за теб разход със сигурност ще изисква още малко експерименти. Полезното в случая е, че като провериш как реагира автомобила на различните промени в настройките и знаеш кой винт какво точно променя ще можеш с минимален брой опити да постигнеш желания резултат.ВАЖНО !!!Когато започваш да променяш нещо, записвай си на едно листче всеки винт с колко оборота си го затегнал или развил спрямо началното положение, за да може при желание винаги да се върнеш към изходното положение.Аз преди да се захвана с опитите не си записах, но ми гореше около 13-14 на сто градско и нямаше какво да губя.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар

    Working...
    X