Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газова уредба - цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    van_dal написа:
    Synthy написа:
    Ако ще навърти с тази кола 50 000км. за една година, ГИ-то е супер оферта. А и не пише каква точно е колата. Ако е 1.1 - съгласен съм с теб, ама ако е HGT... ГИ е решението.
    HGT е при новите Пунто 2, а нейното е 95 г. и ако не бъркам тогава няма произведени с пластмасови колектори, дори и да има при поддържане на свещите и кабелите в изправност няма да има проблеми. И все пак не отричам полезността на ГИ, но също така и възможностите за повече проблеми при него във връзка с това, че е с повече електроника и управляващи компоненти.
    Значи съм се объркал за ХГТ-то. Обаче, за ГИ-то не съм съгласен с теб. ’Повечето’ управляваща електроника е точно едно ЕКУ. За мен единственят минус е, че не може да палиш на газ. Ужким си с АГУ, пък си зависим от бензина, но идеално щастие няма. Не че не можеда се излъже ГИ-то, ама нямаше да е зле да може да работи колата само на газ.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #17
      И аз съм с ГИ

      Здравей мацка. На мен ми монтира газов инжекцион Gastech преди броени дни. И трябва да ти кажа че и цената му не е никак лоша. 400лв и вече си платих за монтажа, ботилката и пр. Аз имам пунто 1,2, 80к.с. 2001г. Ако искаш ще те насоча към човека, той се занимава мн години с тая марка и др де газови уредби. А и на другата ни кола имаме същата марка газова и сме минали повече от 20000км няма ядове. Само едни филтри ли е сменил мъжа ми ще те излъжа.

      Коментар


        #18
        Re: И аз съм с ГИ

        lubka_2010 написа:
        Здравей мацка. На мен ми монтира газов инжекцион Gastech преди броени дни. И трябва да ти кажа че и цената му не е никак лоша. 400лв и вече си платих за монтажа, ботилката и пр. Аз имам пунто 1,2, 80к.с. 2001г. Ако искаш ще те насоча към човека, той се занимава мн години с тая марка и др де газови уредби. А и на другата ни кола имаме същата марка газова и сме минали повече от 20000км няма ядове. Само едни филтри ли е сменил мъжа ми ще те излъжа.
        Сладурка,Само не разбрах 400 лв. какво включва като цена?

        Коментар


          #19
          Абе кво правите бе жени? Да си правите колите.Мъжете ви да не перат и гладят в къщи?
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #20
            газова

            Мъжете само купуват коли, пък после ние си трошим главите с тях :D

            Коментар

            Working...
            X