Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мощност на колата след поставяне на АГУ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мощност на колата след поставяне на АГУ

    Здравейте,Ясно ми е, че когато се сложи АГУ и колата работи на газ губи някаква мощност, но ако превключа на бензин, трябва ли да се държи, все едно няма поставено газово?Поздрави
    Fiat Punto MK2 Sporting
    Fiat Punto MK2 HGT

    #2
    Да,стига газовата да е свястно поставена,за да не трупа компа грешки и това да ти се итразява и при работата на бензин.Не спомена газов инжекцион ли си сложил/мислиш да слагаш или обикновена газова.
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      #3
      Май е доста индивидуално и зависещо от бая фактори.Едни казват ,че колите им вървели по-добре на газ,други се оплакват след поставяне на газ....Май след монтажа се разбира цялата истина.Лично при мен няма разлика във вървенето на бензин след монтирането на газ.На газ се усеща ,че е по мудна,но на бензин си е както си беше преди да сложа газ.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Ако не е ГИ се поставя плочка, която си оказва теоритично влияние на притока на въздух и съответно на работата на бензин, макар и не осезаемо.Другото е до конкретният автомобил, уредба, монтаж...
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          Газов инжекцион е, поставиха го днес.И при бензин и при газ е еднакво мудна в момента, може и да се усеща лека разлика в полза на бензина, но е твърде лека, нищо общо с това, което беше.
          Fiat Punto MK2 Sporting
          Fiat Punto MK2 HGT

          Коментар


            #6
            колега сори за спама ама кви пари ти излезе и една снимка на бутилката ще може ли че гледам си с Пунто и аз съм с такова и много се замислям още веднъж сори за спама
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              eusunt написа:
              Газов инжекцион е, поставиха го днес.И при бензин и при газ е еднакво мудна в момента, може и да се усеща лека разлика в полза на бензина, но е твърде лека, нищо общо с това, което беше.
              Колата трябва да върви перфектно на бензин, за да искаш да върви перфектно и на газ.
              Stop giving directions, just say "Follow me."
              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

              Коментар


                #8
                eusunt написа:
                Газов инжекцион е, поставиха го днес.И при бензин и при газ е еднакво мудна в момента, може и да се усеща лека разлика в полза на бензина, но е твърде лека, нищо общо с това, което беше.
                Каква е уредбата и къде я монтира?
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  sok1 написа:
                  eusunt написа:
                  Газов инжекцион е, поставиха го днес.И при бензин и при газ е еднакво мудна в момента, може и да се усеща лека разлика в полза на бензина, но е твърде лека, нищо общо с това, което беше.
                  Колата трябва да върви перфектно на бензин, за да искаш да върви перфектно и на газ.
                  Колата вървеше перфектно на бензин, в момента ми трябват минута-две за да вдигна 100км/ч.
                  krasio_79bs написа:
                  eusunt написа:
                  Газов инжекцион е, поставиха го днес.И при бензин и при газ е еднакво мудна в момента, може и да се усеща лека разлика в полза на бензина, но е твърде лека, нищо общо с това, което беше.
                  Каква е уредбата и къде я монтира?
                  Нямам снимка в момента. http://kupuvai.bg/data/notices/cars/3488.jpg такъв вид е, 27л. отляво на багажника, мисля че неделя ще дойда на сбирката, надявам се с проблема да е приключено до тогава и ако дойдеш, ще можеш да я видишКолата е в окаяно състояние в момента, едва се движи. Както казах, няма разлика дали е на бензин или газ. Утре се връщам обратно в сервиза и да я гледат какво не са направили както трябва
                  Fiat Punto MK2 Sporting
                  Fiat Punto MK2 HGT

                  Коментар


                    #10
                    При газов инжекцион,ако колата ти е вървяла добре на бензин би трябвало да върви по същият начин и на газ.Разхода на газ също трябва да е доста близък до този на бензин.Обикновената газова е друга бира,но теб в този случай това не те касае,просто информативно.
                    Fiat 1.4 12V
                    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                    Коментар


                      #11
                      valentino321 написа:
                      При газов инжекцион,ако колата ти е вървяла добре на бензин би трябвало да върви по същият начин и на газ.Разхода на газ също трябва да е доста близък до този на бензин.Обикновената газова е друга бира,но теб в този случай това не те касае,просто информативно.
                      Да, разбрах вече, вчера като я взех, бях насно, че не трябва да очаквам чудеса, но след леко каране нещата бяха доста странни от сорта на това, че на първа, по нагорнище не можех да вдигна повече от 25-30км/ч, с педала до ламарината, или че позасилен на 3та на лек наклон, скоростта започва да пада, въпреки, че колата е в сравнително високи обороти.. И реално няма значение дали ще докосна педала на газта или ще е до доло.. Разлика с бензина и газта няма - и при двете не върви.. Утре в 9, с гаранцията и другите книжки, които имаха честта да ми дадат, под ръка и към сервиза
                      Fiat Punto MK2 Sporting
                      Fiat Punto MK2 HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X