Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАКЪВ ГИ ДА МОНТИРАМ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАКЪВ ГИ ДА МОНТИРАМ

    имам Брава 1,6 103к пласмасови колектори , каква марка ГИ да монтирам КАР ГАЗ ИЛИ ФОБУС,И КАКЪВ РАЗХОД ЩЕ МИ ДАДЕ КОЛАТА НА ГАЗ

    #2
    аз съм с "BRC".разхода ми е1 към 1.вървежът-също.
    FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

    Коментар


      #3
      Не го баламосваи, ни разсхода ти е същия, ни вървежа. Иначе ако колегата неможе си позвили БРЦ по добре Фобос пред тая другата дето спомена Ако не друго то на фобос софта е по читав, и има вариант да ти я направят добре за да нямаш ядове, инак след седмица две пак ще си в раздела с друг въпрос
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Фобос не бяха ли китайски софтуер и български и турски части. Заволи е доста добро решение. Качеството му е като ба БРЦ-то а цената е по-ниска.
        Фиат Браво 1.6 16в с ГИ
        Ауди ТТ 1.8 турбо 180кс

        Коментар


          #5
          Монтирай си ЗЕНИТ.Полска уредба на добра цена и качество.Със такава съм повече от 2 години и без нито един проблем.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Slavi_Lancia написа:
            Не го баламосваи, ни разсхода ти е същия, ни вървежа. Иначе ако колегата неможе си позвили БРЦ по добре Фобос пред тая другата дето спомена Ако не друго то на фобос софта е по читав, и има вариант да ти я направят добре за да нямаш ядове, инак след седмица две пак ще си в раздела с друг въпрос
            колата ми дойде от Италия с фабрично монтиран ГИ.може би аз не мога да смятам,но като сипя 45 литра газ минавам над 600 км. маршрута ми е70% извънградско и 30% в София.а най-ниския разход който ми е отчел компютъра за едно пътуване от София до Петрич( около 200 км.) беше 5.9!!! карам само на газ вече три години и 56000 км.като купих колата смених инжекторите, и от тогава нищо друго освен горивен филтър през 10 000 км. а за вървежа-ще ти я дам да я пробваш.само се обади ако имаш път към София.
            FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

            Коментар


              #7
              yori2 написа:
              Фобос не бяха ли китайски софтуер и български и турски части. Заволи е доста добро решение. Качеството му е като ба БРЦ-то а цената е по-ниска.
              Фобос е Бг софтуер направен много кадърно, италианска евтина реика Rail или Маtrix или друга подобна, изпарител турски , а вече има и унгарско производства с марката фобос ако не ме лъже паметта. Единственото лошо на Фобос е монтажа и в часност мотажниците луд късмет ще извадиш ако ти я монтират както трябва А пък и цената и нещо куца по спомен 1100 лева за Ги, малко нахално на фона на Заволи, Аг зенит, Бардолини, които са в същия ценови диапазон но с по качествени чаркове. Да не говорим че БРЦ с малко по усърдно търсене се намира и на 1300
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                няма Стило с фабрично монтирана уредбаа пък разхода да е 1:1 няма вариант...по темата - ФОБОС е добро решениеима места с добър монтажочаквай разход средно около 15% над този на бензин
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Винаги ми е било интересно като се каже "фабрично монтирана" мога да покажа фабрично монтирана газова за да видите какво представлява, просто колата има единствено и само газова, бензинова система и резервоар и всичко свързано с бензин липсва. На това му викам фабрична газова А колегата със Стилото не е лошо да спомене с тези 45 литра като минава 600 км колко от тези километри са на безнин щото няма да ме убеди че като запали сутрин и седи на място да загрее че да мине на газ и тогава да тръгне Верно е че на газ може да се направи да върви колкото на бензин че и повече но за сметка на няколко литра от горе, верно е че може да се направи да гори и приблизително колкото на бензин но за сметка на доста коне от долу, но да се постигнат и двете неща то проста някои от законите на физиката или газта която ползваш са ни непозната материя
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    ГИ СЕК цена 800-900 лева с оригинални италянски части. Рейката е реил , изпарителя е двустепенен полски и софтуера е полски. Всичко друго италанско. От 2 години съм с такъв и нямам никакви ядове освен цената за газта. :D В софия и пловдив мисля че се предлагат.П.С. А относно ФОБОС моля които не е запознат или е "запознат" от разни "майстори" моля да не коментира защото просто не знае.Не искам да обидя никого. Съжалявам ако съм го направил.
                    Фиат Браво 1.6 16в с ГИ
                    Ауди ТТ 1.8 турбо 180кс

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia написа:
                      Винаги ми е било интересно като се каже "фабрично монтирана" мога да покажа фабрично монтирана газова за да видите какво представлява, просто колата има единствено и само газова, бензинова система и резервоар и всичко свързано с бензин липсва. На това му викам фабрична газова А колегата със Стилото не е лошо да спомене с тези 45 литра като минава 600 км колко от тези километри са на безнин щото няма да ме убеди че като запали сутрин и седи на място да загрее че да мине на газ и тогава да тръгне Верно е че на газ може да се направи да върви колкото на бензин че и повече но за сметка на няколко литра от горе, верно е че може да се направи да гори и приблизително колкото на бензин но за сметка на доста коне от долу, но да се постигнат и двете неща то проста някои от законите на физиката или газта която ползваш са ни непозната материя
                      утре ще отида на срещата на форума в София.ако нещо бъркам, нека колегите да видят и да ме поправят.относно това "колко от тези 600 км. са на бензин" ще кажа: не повече от 2-3.пътя ми до работата е 29 км. извънградско.има и една дребна подробност.новият ми термостат е още в багажника.от ноември забелязах че стрелката на водата не стига до средата. ще се видим пред Пипълз и Толедо утре.извинявам се за думичката "фабрично".не е коректно да я ползвам, защото не съм присъствал на монтажа.може би трябваше да кажа "кадърно".
                      FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        Да "кадърно" е правилната дума щото и Виале да сложиш като е накъдърно жална ти маика, де да беше и в БГ така поне в 50% от сервизите да монтираха кадърно и после да караш и да нямаш ядове, ама....
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #13
                          Колега принципно ако е монтирана като хората ГИ ще ти дава същия разход + макс до литър газ отгоре, но вървежа лично при мен не се промени...

                          Коментар

                          Working...
                          X