Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat coupe ГАЗ ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat coupe ГАЗ ?

    колеги помогнете днес си водех количката при един газаджия да я огледа и ми каза че не може да и се сложи газово (инжекцион) защото бил много натруфен двигателя (няма място ) той го измисли до някаде каза че ще ми сложи спортен филтър (конусен) за да усвободи място за изпарителя но нямало място за някакъв компютър ......ако някои има такава кола с газово ще съм му много благодарен да сподели каква е тайната П.П колата е fiat coupe 2.0 16v

    #2
    Re: Fiat coupe ГАЗ ?

    маи мапко съм объркал раздела за което се извинявам

    Коментар


      #3
      На всяка кола може да се сложи газово колега - смени майстора. За този мотор задължително трябва да е ГИ ! Виждал съм чаркове натикани зад предната броня. Малко изобретателност и всичко става. Успех !!!
      Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

      Коментар


        #4
        В тази тема съм сложил снимка на моето купе -синьото с газов инжекцион.Без значение с какъв мотор е в тази кола има място за 5-6 изпарителя и още толкова компютри ,ако майстора ти не вижда място, вземи го смени /сериозно/.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=73880

        Коментар


          #5
          MEMO написа:
          В тази тема съм сложил снимка на моето купе -синьото с газов инжекцион.Без значение с какъв мотор е в тази кола има място за 5-6 изпарителя и още толкова компютри ,ако майстора ти не вижда място, вземи го смени /сериозно/.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=73880
          мерси колега наистина ще го сменям че ужас днес ми сменя ремаци и познаите какво ..... ангренажния ремък с прескочен зъб .... по добре сам да бях си го сменил сигорно щеше да е по добре (маистора уж е с голям стаж .... ама явно сама на лади и жигулита :D )

          Коментар


            #6
            Малееее !!! Приятел да бягаш от него. Прескочен зъб... той наясно ли е ква бела може да ти отвори. Не ми се мисли ако ти отвори и двигателя кво чудо ще сътвори :D
            Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

            Коментар

            Working...
            X