Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преглед и легализация на АГУ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преглед и легализация на АГУ

    Колеги я ми обяснете какъв е тоя преглед на газовата че ми писна да не ме зареждат по бензиностанцийте. От бензиностанцията ме пратиха на едно място да си направя прегледа на газовата но от там ми поизкаха паспорт на АГУ-то който вобще незнам че трябва и да съществува.Имам некви документи на газовата ама незнам дали някой от тях е въпросния паспорт щото всичко пише на италянски (Lovato).Дайте нещо препоръки какво да правя как се вадят тези документи и от каде щото освен безиностанцийте чух че и ченгетата можели да сурвакат за тва,а не ми се изка от неведение по въпроса да ме въведат в некоя глоба Благодая предварително и се извинявам ако темата се дублира.

    #2
    ами отиваш в пунката който правят годишни прегледи на газовите уредби - проверяват с едно уредче за изтичания на газ - това е целия преглед; и зарядното трябва да е навън;; а ти нямаш паспорт защото досега не си минавал такъв преглед, като отидеш за първи път и ти го издават паспорта

    Коментар


      #3
      Колега виждам,че си от Пазарджик та ако искаш отиди в едно сервизче аз там е озаконих моята.Намира се преди бившият месокомбинат срещу едно магазинче за селскостопански инвентар.Ако не се сещаш пиши на Л.С да ти обесня по подробно.
      Police_pz
      Punto 1.1 55hp

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        ами отиваш в пунката който правят годишни прегледи на газовите уредби - проверяват с едно уредче за изтичания на газ - това е целия преглед; и зарядното трябва да е навън;; а ти нямаш паспорт защото досега не си минавал такъв преглед, като отидеш за първи път и ти го издават паспорта
        Колега ходих за тоя преглед но за да ми издадът какъвто и да е докумет ми изкат италянския паспорт на АГУ-то.

        Коментар


          #5
          Колега,другият ти варянт е в Пловдив до затвора.Там тестват и узаконяват всякакви бутилки,имат си база за изпитания и т.н
          Police_pz
          Punto 1.1 55hp

          Коментар


            #6
            абе италиански паспорт друг път, искат пари. издават ти тук паспорт за 10 лв и тва е/само паспорта 10 лв/
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              no_name_k написа:
              Колега виждам,че си от Пазарджик та ако искаш отиди в едно сервизче аз там е озаконих моята.Намира се преди бившият месокомбинат срещу едно магазинче за селскостопански инвентар.Ако не се сещаш пиши на Л.С да ти обесня по подробно.
              Колега на теб изкаха ли ти някакви документи и колко ти излезна като пари в сервиза при месокомбината.

              Коментар


                #8
                да не те заблудя ,ама ако бутилката е по стара от мисля 7 години се прави снимка на ренген........ами ще трябва да идеш на такова място,където правят паспорт на бутилката ,има такива пунктове ,където с готов паспортсъщо могат да ти направят прегледа ,но не могат да ти направят паспорт
                типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
                хюндай акцент 1.5 CNG
                киа каренс +метан

                Коментар


                  #9
                  В София 20 кинта и имаш и паспорт и преглед за годината..
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    25 лева мисля,че беше при месокомбината,а в Пловдив понеже другата ми бутилка е по-стара от 7 години както каза колегата dan4o минах и рентген,мисля,че и там беше около 25 лева.Kаквито и Италиански документи да имаш не важат в BG
                    Police_pz
                    Punto 1.1 55hp

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички за мненията и препоръките и най-вече на колегата no_name_k който ме насочи кам сервиза.Така както каза стана 25лв. 15мин. и вече съм легален.Темата е приключена.

                      Коментар

                      Working...
                      X