Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метанов инжекцион за fiat stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метанов инжекцион за fiat stilo

    Здравейте, колеги!Сложих си метанов инжекцион на СимГаз от около 2 месеца, и от тогава се почна ходене по мъките - колата гасне, придръпва, понякога се появява грешка engine fault(което не знам от метановата уредба ли е) и т.н.Бих искал да попитам някой слагал ли е метанов инжекцион на fiat stilo 1.6 16V, и ако да - какъв, има ли някакви проблеми, как се държи колата? Вече мисля да връщам моя и да си търся парите и ще се радвам да споделите опит, ако сте слагали и нямате проблеми. Благодаря!

    #2
    Хайде, колеги другата седмица свалям СимГаз-а никой ли не е слагал метанов инжекцион на Стило 1.6?

    Коментар


      #3
      joro87 написа:
      Хайде, колеги другата седмица свалям СимГаз-а никой ли не е слагал метанов инжекцион на Стило 1.6?
      ЕЕЕЕЕеееее Ганчо изгоря.Нали при него я слага? :D

      Коментар


        #4
        landi написа:
        joro87 написа:
        Хайде, колеги другата седмица свалям СимГаз-а никой ли не е слагал метанов инжекцион на Стило 1.6?
        ЕЕЕЕЕеееее Ганчо изгоря.Нали при него я слага? :D
        С какво е изгорял?
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Ми с нищо не е изгорял той си взе парите за монтажа аз изгорях

          Коментар


            #6
            Тук си в грешка! Искаш си парите и възстановяване на старото състояние на колата!
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Ами ще се доразберем въпроса е, някой въобще слагал ли е метанов инжекцион на такава кола? Или поне газов?

              Коментар


                #8
                Ще ми се тоя път да нацеля Какво мислите за фобос Плевен или София се справят по-добре?

                Коментар

                Working...
                X