Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метанова уредба за сеиченто?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метанова уредба за сеиченто?!?

    Искам да попитам колко пари ще ми излезе най евтиния вариант да сложа метанова уредба на сечетното 1.1 1999г.Мерси :]

    #2
    И къде мислиш да сложиш бойлера, който представлява бутилката за метан, в тая малка кола? Бутилка за 7 кг. метан е с размерите на 40-50л. за пропан-бутан.
    Fiat Bravo 11'97
    1.4 12V A/C

    Коментар


      #3
      Колко харчи 1.1 мотор за да му слагаш метан?Аз имам метан на Бравото и наистина бутилките са огромни,ако наистина си решил да слагаш метан на тая колица бъди готов да се разделиш с багажника!(или поне 80% от него)
      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

      Коментар


        #4
        Има голяма вероятност да не може такава бутилка да се събере в багажника на мъника.
        Fiat Bravo 11'97
        1.4 12V A/C

        Коментар


          #5
          .

          в ДЕО - ТИКО съм наврял 45 литрова бутилка
          пунто MK1 1.1 98г
          МЕТАН
          През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

          Коментар


            #6
            veskobravo написа:
            Колко харчи 1.1 мотор за да му слагаш метан?Аз имам метан на Бравото и наистина бутилките са огромни,ако наистина си решил да слагаш метан на тая колица бъди готов да се разделиш с багажника!(или поне 80% от него)
            Този 1.1 мотор харчи 9-10 градско дали има смисал .....

            Коментар


              #7
              Не съм карал 1.1 мотор,но този разход от 9-10 в града ми се струва множко.Провери дали всичко е ок и тогава слагай метан или пропан.
              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

              Коментар


                #8
                veskobravo написа:
                Не съм карал 1.1 мотор,но този разход от 9-10 в града ми се струва множко.Провери дали всичко е ок и тогава слагай метан или пропан.
                Колега по каталог го дават 8.9 градско не виждам кое му е ненормалното за проверка

                Коментар

                Working...
                X