Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.6 16-не се изфорсирва на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    дюзите на тоя мотор може да се извадят и без да се разглабя нищо, правил съм го, ама махаш само горната част на смукателния колектор и супер лесно става за 20 мин са долу а тия добавки са пълни боклуци, сметни че трябва да изгориш поне резервоар бензин който е 100 лева и добавка 20 станаха 120 а за 40 лева ще ти ги почистят ако ти си ги свалиш сам ако искаш мога да ти дам и напътсвия

    Коментар


      #17
      а би ли споделил кога се появи(веднага след слагането на газовата или ?) този проблем и колко километра си минал на газ

      Коментар


        #18
        Колега-колата я взех с газовата-от Италия-3-та година я карам-появи се може би на 1-та година-а за свалянето на дюзите,ако ми кажеш как-и ако може снимки,ако имаш=ще съм благодарен!
        Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

        Коментар


          #19
          значи е от дюзите ще ти пиша на лично в една тема бях поствал снимки, ако нещо не ти е ясно ще ти обясня елементарно е стига да имаш подходяющи инструменти

          Коментар


            #20
            Реших да пробвам варианта да развия маркучите за бензина на рейката и да сложа от добавката директно там-как мислите(много сложно ми се вижда разглабянето на рейката)
            Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

            Коментар


              #21
              не прави глупости, нищо няма да направиш, елеменатрно е ваденето на рейката както ти обясних вчера, намирай инструменти и давай смело

              Коментар

              Working...
              X