Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS координати на метанстанциите в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GPS координати на метанстанциите в България

    Мисля, че ще е много полезно за всички, ако в тази тема публикуваме GPS координатите на всички метанстанции в България. Лично аз съм се лутал доста в търсене на такава. Понякога са натикани на невероятни места и без GPS е цяло чудо да бъдат намерени. Адресите и телефоните на метанстанциите ги има на сайта на Любо Ганев http://remixbg.com/station.html но там координати няма.Ето тези на които съм свалил координатите:Русе
    Fiat Brava 1.6/16V 74kW(103h.p) powered by AXM Auto

    #2
    И аз мисля,че ще е супер полезна тая тема!Ще започна и аз да добавям за всички метан станции в София и където стъпя координатите!
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    Коментар


      #3
      Re: GPS координати на метанстанциите в България

      [quote66f638a34="tharude"]Мисля, че ще е много полезно за всички, ако в тази тема публикуваме GPS координатите на всички метанстанции в България. Лично аз съм се лутал доста в търсене на такава. Понякога са натикани на невероятни места и без GPS е цяло чудо да бъдат намерени. Адресите и телефоните на метанстанциите ги има на сайта на Любо Ганев http://remixbg.com/station.html но там координати няма.Ето тези на които съм свалил координатите:Русе
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        @krasio_79bs Защото колега, на poiplaza например ако търсиш в Русе метанстанции едната е объркана и ще стигнеш, ама не до метанстанция. Идеята е като стъпи някой на метанстанция, да и запише координатите за да е проверена и да може човек без проблем да се добере до нея.П.С. Сега видях, че си допълнил. Ако са проверени всички адреси - бравос и голямо благодаря за труда!
        Fiat Brava 1.6/16V 74kW(103h.p) powered by AXM Auto

        Коментар


          #5
          tharude написа:
          @krasio_79bs Защото колега, на poiplaza например ако търсиш в Русе метанстанции едната е объркана и ще стигнеш, ама не до метанстанция. Идеята е като стъпи някой на метанстанция, да и запише координатите за да е проверена и да може човек без проблем да се добере до нея.П.С. Сега видях, че си допълнил. Ако са проверени всички адреси - бравос и голямо благодаря за труда!
          Една разбирам, че е объркана.Кажи ми коя и ще я докладвам като грешна на ония сайт.А и не се надявай,че с координатите няма да има грешка.Явно от скоро имаш навигация и не ти се е случвало да те подведат координати.В големия град винаги ще намериш метан станция когато ти потрябва.Достатъчно е да спреш и да питаш първото такси.Зора е да знаеш къде по маршрута ти има такава и да си направиш сметката до къде ще ти стигне горивото.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Навигация имам от доста много време. Бясът който ме хвана е именно поради подвеждането от теглено от мрежата POI. А за картите..... Много пъти се е случвало например с MMCN-ската карта на iGo да ме докара до поляна. Преди две години на междуградско превключвах на TA а в градовете на MMCN. Българска работа. Сега е по-добре и не се оплаквам толкова. Относно питането на таксиджии - така и правя, но като си в нищото - намери си таксиджия де! Както и да е. Доста пътувам из България понякога и предполагам, че на никого няма да пречи да има публикувани ПРОВЕРЕНИ координати на метанстанции. Живи и здрави!P.S. Тази е сгрешената:
            Fiat Brava 1.6/16V 74kW(103h.p) powered by AXM Auto

            Коментар


              #7
              http://forum.pocketbulgaria.com/ - отвори там и ще си намериш всички координати готови за инсталиране в iGo.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                някой знае ли със сигурност в гр. Гоце Делчев има ли метан .

                Коментар


                  #9
                  Понеже темата на колегат ми се стори интересна ,а и виждам че нещо зацикли ,ето и моя списък.Понеже не пълен ,моля всички заедно да си помогнем .На празното мястото на точките трябва да се попълнят -името на газостанцията и нейните GPS координатиСофия: 1. ,,ДАП

                  Коментар


                    #10
                    mdinkov написа:
                    някой знае ли със сигурност в гр. Гоце Делчев има ли метан .
                    ДА, има.В POIPLAZA има още една сбъркана метан станция - една от двете в Плевен е дадена от другата страна на Ж.П.мост.Отидох до мястото - не намерих метан-станция, и се лутах няколко километра до другата. След това като преминах по моста, я видях, че е от другата му страна...Става дума за ето тази:Плевен: 1. ,,ИНВЕСТ ОЙЛ

                    Коментар

                    Working...
                    X