Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

газово проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    газово проблем

    колеги имам фиат браво 1.4 с ГУ ланди ренцо като съм на свободна и ми гасне казаха ми че трябва да сменям изпаритела защото бил прецакан апък не ми прави никакви други проблеми колата си варви нормално разхода не ми се е променил само това гаснене и като изключа от скорост оборитите или играят малко и после се нормализира или в пове4ето случаи направо угасва сякаш няма какво да държи оборотите моля даите някакъв съвет защото в сервиз на ланди ренцо ми искат 140 лева за нов изпарител.поздрави

    #2
    Re: газово проблем

    bravo1.4 написа:
    колеги имам фиат браво 1.4 с ГУ ланди ренцо като съм на свободна и ми гасне казаха ми че трябва да сменям изпаритела защото бил прецакан апък не ми прави никакви други проблеми колата си варви нормално разхода не ми се е променил само това гаснене и като изключа от скорост оборитите или играят малко и после се нормализира или в пове4ето случаи направо угасва сякаш няма какво да държи оборотите моля даите някакъв съвет защото в сервиз на ланди ренцо ми искат 140 лева за нов изпарител.поздрави
    а на бензин като си на свободна - как е?

    Коментар


      #3
      ако и на бензин прави така може да е ст.моторче.Но не съм сигорен.
      tipaka

      Коментар


        #4
        parshito87 написа:
        ако и на бензин прави така може да е ст.моторче.Но не съм сигорен.
        на бензин е добре апък скоро го смених стъпковия мотор само на гас прави така :D

        Коментар


          #5
          Май май е за настройка на изпарителя. Пробвай първо с това.

          Коментар


            #6
            ThE_PuNiSHeR написа:
            Май май е за настройка на изпарителя. Пробвай първо с това.
            кажи как се први тази настроика колега ако знаеш че аз нямам представа :D

            Коментар


              #7
              bravo1.4 написа:
              ThE_PuNiSHeR написа:
              Май май е за настройка на изпарителя. Пробвай първо с това.
              кажи как се први тази настроика колега ако знаеш че аз нямам представа :D
              може и изпарителя да е за рециклиране.щом не знаеш - не пипай

              Коментар


                #8
                то така или иначе ще се сменя поне да се пробвам ако е нещо от настроиката да го оправя

                Коментар


                  #9
                  Като за начало откачи клемите на акумулатора за около един час после ги закачи запали на бензин и изчакай двигателя да достигне оптимална температура.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    Като за начало откачи клемите на акумулатора за около един час после ги закачи запали на бензин и изчакай двигателя да достигне оптимална температура.
                    това го пробвах колега не се получи :D

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      Неможе изпарителя да се прецака ако не е пипан то върте няма кво толкова да се пипа 2 клапи мембрани и това по важно е настройки .
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар

                      Working...
                      X