Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пропан бутан/метан на Стило 1,2 2001 год.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пропан бутан/метан на Стило 1,2 2001 год.

    Здравейте колеги и честита нова година на всички.От няколко дни съм собственик на Фиат Стило, 1,2, 16 кл. 2001 год. и съответно член на този чудесен форум.Прочетох доста, но не намерих информация по отношение на това: може ли да се монтира уредба на този автомобил за пропан бутан или за метан.Ако може, коя марка е препоръчителна и къде в гр. Бургас има добър майстор.Някой има ли такъв автомобил на пропан бутан или метан и какви са отзивите за разхода на гориво и за проблемите от смяната на вида на горивото.Благодаря.

    #2
    Честита нова година на всички.Аз карам Фиат Брава 1,2 и доколкото знам мотора е долу,горе същия.На газ съм доволен и мога да ти кажа,че досега нямах проблем.Наскоро се появи проблемче,но се надявам да го оправя в най-скоро време.Затова ако имаш възможност слагай.Защото на 2,23лв. не се издържа вече.
    Fiat 1,2 16V 83 к.с. HSX gas

    Коментар


      #3
      ;]

      колега 2.23 лв/л беше добре сега вече може да се каже че не се издържа 2.45 лв/л бензин
      Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

      Коментар


        #4
        След време и на 2.45 ще викаме,че е било добре Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
        Fiat Punto 1.2 16v LPG

        Коментар


          #5
          Колега, мотора се газифицира идеално, същия беше на моята бивша Брава, даваше ми разход 6,5/100 газ на магистралата с педала до края.Но - с читав инжекцион BRC.За обикновена газова ми казаха да забравя - бум в колектора и до там
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X