Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ключа газ-бензин на браво 1,4 12в.Помогнете моля!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ключа газ-бензин на браво 1,4 12в.Помогнете моля!

    Уважаеми колеги пак се обръщам към вас за компетентен съвет.Проблема е следния-вчера си паля бравото на бенз,направих 15 км градско и спрях пред блока и слушам-както работеше добре и изведнъж оборотите и заиграха,подадох газ-глъхне и не може да се изфорсира.Въпреки това натиснах до край газта и след като почти загасна се изфорсира,като след това работеше на 2-3 цилиндъра и забелязах,че ст.мотор не работи и светна омразната червена дюза.Всичко това става след изключване на акумолатора за зареждане цяла нощ и последваща работа 10мин на място +220 км за 2 дни смесен цикъл само на бензин.На газ не съм карал и зареждал след като свърши до дупка... и стана 1,35лева .Та чудя се аз що да сторя с този фиат,работещ като трактор и без да искам с коляно бутнах ключа за превключване газ-бензин(които при средно положение е за автоматично обръщане от газ на бензин) именно на средно положение и колата се оправи-заработи като часовник,дюзата изгасна и ст.мотор отново зафункционира.После пак я обърнах в първонач. положение(бензин) и видимо е добре но до кога?Колата няма и грам газ и не мисля скоро да има,поне до март.Но защо в положение бенз. шашка компа не знам,а вие?
    Fiat Brava 1.2,16в
Working...
X