Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с разхода 16 на 100 км.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Някой имали някаква информация отностно този изпарител TN1http://lrenzo.my.contact.bg/Bulgarian%20Version.htmАз съм с изпарител Evergaz.разход 8.5л/ 100 км извънградско14-15 градско !!! Брава 1.8 16 V.Необходимо ли е да сложа електронно устройство за коригиране на предварението 180 лева.Разхода падал до 10 процента.Но не ми дават гаранция в бургас!!!С обикновенна газова уредба съм.Доволен съм ,че има динамика.Обаче голям двигател и докато загрее 4 km.Все някакво решение трябва да има.Ако някой има от бургас и знае нещо да се обади.
    www.avi7.hit.bg
    Видеонаблюдение и системи за сигурност

    Коментар


      #17
      Колега, да ти дам и аз малко акъл, не че много разбирам от коли, ма точно до преди 2 дена се борих с големия разход на газ. колата е Типо 1.6 i.e.cat, двувалка с изпарител Емегаз. Беше го докарала до 22/100 градско и 11 извън... Смених мембрани, пипахме по врътките - нищо, не мръдна никак харча гаден... Засякох на бензин - 29/100 в града!!! И тогава ме посъверваха да си видя високоволтовите кабели дане би да светят... Е нямаше такава дискотека под капака Смених ги, сега двигателя съвсем утихна и е чувствително по-пъргав За разхода не мога да кажа още защото сменях кабеляците вчера и нямам наблюдение, ма имай си го впредвид Поздрави!едит: моита на под 15/100 не сам я виждал на газ, навън падаше до 9, ма когато я взех не знаеха кога са сменяни кабелите. колегата е с Типо 1.4 моноинжекция, скоро сложи газова и казва за града че харчела 11-12 до 13... така че ако я докарам пак до 15 съм пак доволен Поне потренирах да видя дали мога да изхранвам Ламбо например, опита мина успешно сега остава да си го купя :P :P :P

      Коментар

      Working...
      X