Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Висок разход на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Висок разход на газ

    ЗДравейте колеги от мсеце някъде имам неприятен проблем с разхода съчетан с високата цена на газта......... Среден разход 9-10/100 като основно карам извън градскоми се струва множко като по рано съм постигал разход от 7-8 на 100, с нов филтър съм. Пробвах да увелича 6грама с половин до 3/4 оборот и да намалям, няма ефект .Изпарител Брц фокс със сменени мембрани преди 10-20 000км
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    #2
    Re: Висок разход на газ

    bmahob написа:
    ЗДравейте колеги от мсеце някъде имам неприятен проблем с разхода съчетан с високата цена на газта......... Среден разход 9-10/100 като основно карам извън градскоми се струва множко като по рано съм постигал разход от 7-8 на 100, с нов филтър съм. Пробвах да увелича 6грама с половин до 3/4 оборот и да намалям, няма ефект .Изпарител Брц фокс със сменени мембрани преди 10-20 000км
    колега пробваи да намаляш повече от 3/4 оборота например намаляш по 1/4 докато усетиш спъване в вървенето и после увеличи малко и тогава засечи разхода да видим какво ще излезе.
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      е аз намалих 3/4 което е повече от 1/4 Дали да не завия шестогжрама/за чуствителност/докато не тръгне да гасне/ и да отвия 1 об
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        bmahob написа:
        е аз намалих 3/4 което е повече от 1/4 Дали да не завия шестогжрама/за чуствителност/докато не тръгне да гасне/ и да отвия 1 об
        имах предвид да навиваш по 1/4 неколкократно винта на троиника 5-6-7-8пъти колкото е необходимо за да осетиш спъване защото зимата въздуха е студен и респективно по гъст
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          Значи направих следното , завих 6-грама толко колкото колата да не ми гасне при потеглянеи да има малко ряз, развих врътката за празен ход така че да не тресе/поне загряла да е до 900-1000об/ Кранчето/при мене един канал/ регулирах по следния начин накарах колега да държи 3000об след което почнах да навивам докато не се получи спад в оборотите след което отварих 1/2 оборот. Тази настройка е горе долу по всичко изчетено по форумите. И са ше засичам разход но според мен колко и да я пържа не трябва да харчи повече от 8 среден поне според мен
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            bmahob написа:
            Значи направих следното , завих 6-грама толко колкото колата да не ми гасне при потеглянеи да има малко ряз, развих врътката за празен ход така че да не тресе/поне загряла да е до 900-1000об/ Кранчето/при мене един канал/ регулирах по следния начин накарах колега да държи 3000об след което почнах да навивам докато не се получи спад в оборотите след което отварих 1/2 оборот. Тази настройка е горе долу по всичко изчетено по форумите. И са ше засичам разход но според мен колко и да я пържа не трябва да харчи повече от 8 среден поне според мен
            Настройката е добре но за съжаление качеството на газта е отвратително При една и съща настройка от една и съща верига в различни градове разлика от 1.8литра

            Коментар


              #7
              ми са ще видя разход и ще пиша
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                Re: Висок разход на газ

                bmahob написа:
                ЗДравейте колеги от мсеце някъде имам неприятен проблем с разхода съчетан с високата цена на газта......... Среден разход 9-10/100 като основно карам извън градскоми се струва множко като по рано съм постигал разход от 7-8 на 100, с нов филтър съм. Пробвах да увелича 6грама с половин до 3/4 оборот и да намалям, няма ефект .Изпарител Брц фокс със сменени мембрани преди 10-20 000км

                Коментар

                Working...
                X