Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газ на Пунто 1.1 - предимства и недостатъци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    dudulia написа:
    Къмм donnna:колега,къде си ходил в Бургас?при кой газаджии?Това с препоръките е сложно.Всеки си хвали магарето,но аз бих предпочел БРЦ или Ланди-ренцо.Гелдай къде каква гаранция ти дават и събери инфо за майсторите.Чувал съм добри отзиви за някакъв гараж в посока КАТ (говорим за бургас).Ако пък се спреш на ланди ренцо,защо не отидеш до Ямбол?Там е главният им вносител и човека сякаш си разбира от работата.Консултирай се и с Qnis3 .Според мен задължително си сложи ламбда контрол и TAP.
    Колега за неговата кола може да сложи и да не сложи. Всичко зависи от това каква сума е решил да отдели за АГУ. Но според мен на този двигател е хубаво да се сложат тези неща поради това че е ограничен от страна на мошноста *по слаб двигател* и като спадне мошноста още на газ и ще стане.......... А с тях почти няма да намери разлика в динамиката на газ/бензин и разхода ще се рапази почти в сьщите граници *сьвсем малко по нагоре*.Ето тук обяснявам на един колега за ТАП http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...13700&start=30 Понеже в момента не ми се пише тук можеш да намериш малко информация за ламбда контрол система но тази е от най простия вид http://www.runel-tech.com/?p=productsList&iCategory=7

    Коментар


      #32
      в сряда слагам газовата.... БРС... 410 лв. всичко / е без пълна бутилка /може тъпо да ви звучи ама на мойто пунто какъв му е инжекциона - Бош или Манети Марели
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #33
        бош или манети марели... няма значение вече....да се похваля - синята птица вече е на газ от вчера!!!то било много приятно чувство за джоба... като монтираха уредбата сложих за 10 лева да я нагласят. и отивам снощи да допълня до горе с 50 лева в ръката и момата от бензинджийницата ми вика - дължите 7.50 п.п. бутилката е 27-8 л. и ми събра около 20 литра
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          donnna написа:
          да се похваля - синята птица вече е на газ от вчера!!!то било много приятно чувство за джоба... като монтираха уредбата сложих за 10 лева да я нагласят. и отивам снощи да допълня до горе с 50 лева в ръката и момата от бензинджийницата ми вика - дължите 7.50 п.п. бутилката е 27-8 л. и ми събра около 20 литра
          Честито! Добре дошъл в клуба на екологичните и евтини горива! Сигурен съм, че вече минавайки покрай газ-станциите и гледайки цените на LPG няма само да "се облизваш", а ще потриваш доволно ръце :D ! Пожелавам ти хиляди км да нямаш проблеми с АГУ-то!П.С. Нормално е бутилката да ти събере около 20л - оставя се 20% празна /има поплавък в бутилката, който спира пълненето/, най-вече заради високите летни температури!
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #35
            И аз да си искажа мнението колеги .От 1 година съм горд собственик на Газово Ловато с 30 л бутилка на Пунто 1.1 6 speed , да ви кажа чесно повече от доволен съм

            Коментар

            Working...
            X