Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поставяне на обикновена газова уредба на браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    marian2784 написа:
    до капачката за бензина вътре с накрайник който се махааз съм така и е супер не ти дупчат ислишно колатаа и ме кефи много така
    голяма играчка е това, а и всеки път слизаш, завиваш накрайник, после може да го забравиш там и т.н. слагай долу на бронята и точка
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #47
      Колегата кабел не ще да отреже ти искаш калника да си пробие
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #48
        Slavi_Lancia написа:
        Колегата кабел не ще да отреже ти искаш калника да си пробие
        пробивам бронята
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          #49
          Четири страници тема за газова уредба Колега вземи се в ръце , колко ще ти излезе тази газова 300-400-500лв. Един газов инжекцион е между 350 и 500лв. със всичко :D стига да можеш да си го монтираш и настроиш. В цените които съм описал влиза и кабела за комуникация де факто можеш и настроиките да си направиш. В момента цените са толкова ниски че въобще не си заслужава подобни експерименти. Кой се занимава още с обикновенни газови уредби при тези цени освен хора които искат да продадат 3-4 пъти над реалната му цена. Фирмичките които монтират газови уредби вземат всичко на едро , обикновенна газова уредба с бутилката и тръбата в комплекта струва 150-200лв. Газов инжекцион 300 до 600лв. Като за 600лв. е много "истински" БРЦ италиански[произведен и внесен от Турция] и представен на нашия пазар като уникален италиански инжекцион. Поразпитай ослушай се ,огледай се, че тук в темата никой нищо не казва само предложения за наливане на пари.
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #50
            Atanas71 написа:
            Четири страници тема за газова уредба Колега вземи се в ръце , колко ще ти излезе тази газова 300-400-500лв. Един газов инжекцион е между 350 и 500лв. със всичко :D стига да можеш да си го монтираш и настроиш. В цените които съм описал влиза и кабела за комуникация де факто можеш и настроиките да си направиш. В момента цените са толкова ниски че въобще не си заслужава подобни експерименти. Кой се занимава още с обикновенни газови уредби при тези цени освен хора които искат да продадат 3-4 пъти над реалната му цена. Фирмичките които монтират газови уредби вземат всичко на едро , обикновенна газова уредба с бутилката и тръбата в комплекта струва 150-200лв. Газов инжекцион 300 до 600лв. Като за 600лв. е много "истински" БРЦ италиански[произведен и внесен от Турция] и представен на нашия пазар като уникален италиански инжекцион. Поразпитай ослушай се ,огледай се, че тук в темата никой нищо не казва само предложения за наливане на пари.
            сложена е.само ключето остана ама то утре.то тук съм дал 95 кинта.добре е според мрн
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #51
              superfiata написа:
              Atanas71 написа:
              Четири страници тема за газова уредба Колега вземи се в ръце , колко ще ти излезе тази газова 300-400-500лв. Един газов инжекцион е между 350 и 500лв. със всичко :D стига да можеш да си го монтираш и настроиш. В цените които съм описал влиза и кабела за комуникация де факто можеш и настроиките да си направиш. В момента цените са толкова ниски че въобще не си заслужава подобни експерименти. Кой се занимава още с обикновенни газови уредби при тези цени освен хора които искат да продадат 3-4 пъти над реалната му цена. Фирмичките които монтират газови уредби вземат всичко на едро , обикновенна газова уредба с бутилката и тръбата в комплекта струва 150-200лв. Газов инжекцион 300 до 600лв. Като за 600лв. е много "истински" БРЦ италиански[произведен и внесен от Турция] и представен на нашия пазар като уникален италиански инжекцион. Поразпитай ослушай се ,огледай се, че тук в темата никой нищо не казва само предложения за наливане на пари.
              сложена е.само ключето остана ама то утре.то тук съм дал 95 кинта.добре е според мрн
              Колега щом ти е останало ключето ти предлагам място за монтаж - моето го монтирах на панелчето на което е копчето за ел огледалата под самата ръчна. На мен ми е много удобно там!
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                #52
                eh4ev07 написа:
                superfiata написа:
                Atanas71 написа:
                Четири страници тема за газова уредба Колега вземи се в ръце , колко ще ти излезе тази газова 300-400-500лв. Един газов инжекцион е между 350 и 500лв. със всичко :D стига да можеш да си го монтираш и настроиш. В цените които съм описал влиза и кабела за комуникация де факто можеш и настроиките да си направиш. В момента цените са толкова ниски че въобще не си заслужава подобни експерименти. Кой се занимава още с обикновенни газови уредби при тези цени освен хора които искат да продадат 3-4 пъти над реалната му цена. Фирмичките които монтират газови уредби вземат всичко на едро , обикновенна газова уредба с бутилката и тръбата в комплекта струва 150-200лв. Газов инжекцион 300 до 600лв. Като за 600лв. е много "истински" БРЦ италиански[произведен и внесен от Турция] и представен на нашия пазар като уникален италиански инжекцион. Поразпитай ослушай се ,огледай се, че тук в темата никой нищо не казва само предложения за наливане на пари.
                сложена е.само ключето остана ама то утре.то тук съм дал 95 кинта.добре е според мрн
                Колега щом ти е останало ключето ти предлагам място за монтаж - моето го монтирах на панелчето на което е копчето за ел огледалата под самата ръчна. На мен ми е много удобно там!
                това е добре.ще огледам как е.може и аз да го сложа там
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #53
                  готово.газта е сложена.колата работи повече от перфектно.дори не ми се вярва.форсира се като бензин дори и повече и двигателя не трепва.нямам прекъсвач и подминах 8000 об/мин.благодаря на всички колеги които писаха по темата.
                  fiat bravo 1.6 16v gt
                  fiat marea 1.9 8v jtd
                  fiat punto 1.7 td
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #54
                    superfiata написа:
                    готово.газта е сложена.колата работи повече от перфектно.дори не ми се вярва.форсира се като бензин дори и повече и двигателя не трепва.нямам прекъсвач и подминах 8000 об/мин.благодаря на всички колеги които писаха по темата.
                    Сега ако направиш и малко снимки какво и как си свършил ще бъдеш много полезен на някои които тръгва по твоя път
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #55
                      Сега чакаме да кажеш как е на бензин ама след седмица, то на газ няма кво да и има
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #56
                        колеги появи се проблем.12волта който съм взел от запалката нещо правят проблем.кажете от каде да взема ток за ключето но да е само на контакт .спешно
                        fiat bravo 1.6 16v gt
                        fiat marea 1.9 8v jtd
                        fiat punto 1.7 td
                        fiat marea 1.6 16v

                        Коментар


                          #57
                          superfiata написа:
                          колеги появи се проблем.12волта който съм взел от запалката нещо правят проблем.кажете от каде да взема ток за ключето но да е само на контакт .спешно
                          Ама как може от запалката? Не видя ли че кабела е тънък?Като не знаеш питаи! Плюса ще го вземеш от дебелия кабел на широката букса до акумулатора ако искаш почакаи и утре ще ти кача снимка. Мисля че беше розово -оранжев или нещо подобно. А в тоя ред на мисли от къде взе сигнал за превключването на ключа?
                          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                          Коментар


                            #58
                            eh4ev07 написа:
                            superfiata написа:
                            колеги появи се проблем.12волта който съм взел от запалката нещо правят проблем.кажете от каде да взема ток за ключето но да е само на контакт .спешно
                            Ама как може от запалката? Не видя ли че кабела е тънък?Като не знаеш питаи! Плюса ще го вземеш от дебелия кабел на широката букса до акумулатора ако искаш почакаи и утре ще ти кача снимка. Мисля че беше розово -оранжев или нещо подобно. А в тоя ред на мисли от къде взе сигнал за превключването на ключа?
                            моето ключе не е автоматично и ми трябва захранване което се прекъсва от контакта.иначе ако не го цъкна си пуска газ постоянно.какво имаш предвид с това ’’сигнал’’.като включа на газ релето цъква и спира дюзите.
                            fiat bravo 1.6 16v gt
                            fiat marea 1.9 8v jtd
                            fiat punto 1.7 td
                            fiat marea 1.6 16v

                            Коментар


                              #59
                              Добре де толкова ли не можа да си купиш ключе което да е с реле в него и да спира газта? Не го ли смениш очаквай при палене да почне да гърми.
                              Ex: Alfa Romeo 156 1.8ТS
                              Ex: Fiat Bravo 1.4 12V 80 к.с.

                              Коментар


                                #60
                                superfiata написа:
                                eh4ev07 написа:
                                superfiata написа:
                                колеги появи се проблем.12волта който съм взел от запалката нещо правят проблем.кажете от каде да взема ток за ключето но да е само на контакт .спешно
                                Ама как може от запалката? Не видя ли че кабела е тънък?Като не знаеш питаи! Плюса ще го вземеш от дебелия кабел на широката букса до акумулатора ако искаш почакаи и утре ще ти кача снимка. Мисля че беше розово -оранжев или нещо подобно. А в тоя ред на мисли от къде взе сигнал за превключването на ключа?
                                моето ключе не е автоматично и ми трябва захранване което се прекъсва от контакта.иначе ако не го цъкна си пуска газ постоянно.какво имаш предвид с това ’’сигнал’’.като включа на газ релето цъква и спира дюзите.
                                За сигнал аз разбирам кабела от които ключа разбира кога колата е достигнала обороти и да прехвърли на газ и ако двигателя изгасне по някаква причина (или просто е оставена на контакт) да спре газта а не да я дави с газ! Ти колко обикновен ключ си сложил обикновенно ключе ли? Що не си купи ключ за газово? То бива икономии ама чак толкова!!!
                                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                                Коментар

                                Working...
                                X