Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно газова уредба за Фиат Браво 1.8 16V GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно газова уредба за Фиат Браво 1.8 16V GT

    Здравейте имам няколко въпроса относно газов инжекцион на Фиат Браво 1.8 16V GT1-во Гледам цените варират от 700 до 1300 лв. понеже имам възможност до 800 лв интересува ме каква е разликата от по скъпата и по евтината2-ро Чул съм,че разхода не се качва при тях дали е така ? 3-то Дайте ми съвет и ме насочете какво да правя

    #2
    700лв. гарантирано турско производство;700-900лв сбирток от турски части и електроника латвийска,полска,българска;900-1000 отделни италиански елементи нивомер турски и електроника латвийска,полска,българска;от 1000лв.нагоре може да се намери добро качество с гарантиран произход на материалите.Събери още малко левчета и сложи нещо истинско с гарантиран сервиз за 2год.Няма такава бира разхода да е едно към едно.Форуми много,мнения също избора е твой.Успех

    Коментар


      #3
      http://www.stefanelli-bg.com/contact.phpОбаждаш се в централният офис и питаш за цена. Много стабилна уредба, с елементарна настройка. На мен ми качи разхода с 1л (8 бензин -> 9 газ).
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        Благодаря

        Коментар

        Working...
        X