Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дискусиика една

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е аз ако я "отворя" харчи около 13/100 градско и 10/100 извънградско ама върви по добре от на бензин.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #17
      nasty написа:
      ем а аз съм сменил въздушният филтър е ще трябва да се погледне макар че мисля че предишния пич просто не я е спънал да харчи по малко защото сега просто не е както на бензин иначе си върви пак бързичко може и заради това да харчи толкова а ако я спъна да падне ? при вас за този разход осещали се разликата м/ъ газ и бензин
      Имам някакъв бегъл спомен, при един разговор с газаджия,4е и при много и неправилно стиснатата газ разходът пак е голям!Като се замислиш има някаква логика в цялото нещо......!Аз съм много доволен от момчето което ми я слага,така че ако искаш мога да те заведа при него и да погледне!

      Коментар


        #18
        мерси за предложението и на мен са ми казали 2 сервиза добри и то само за диагностика като върви не се пипа са казали сега просто се чудех нормален ли е разхода
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #19
          nasty написа:
          мерси за предложението и на мен са ми казали 2 сервиза добри и то само за диагностика като върви не се пипа са казали сега просто се чудех нормален ли е разхода
          :D Ти си знаеш най-добре! Ако решиш моге да се обадиш!Момчето е в Илиянци!

          Коментар

          Working...
          X