Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко въпроси относно Фиат брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко въпроси относно Фиат брава

    Здравейте колеги . ЗНачи колата ми е Фиат Брава 1.6 103кс , и бих искал да попитам по опитните от мен които със сигорност притежават като моят автомобил- имам нужда от информация от следните въпросиЗНачи с газова уредба съм италианска и разхода ми е извън градско 8 но вътре към 14 ми бие.. това нормално ли е ? възможно ли е да се намали още разхода.Др ми въпрос е колко често трябва да карам на бензин да за не се изпечът газовите инжекциони,, какфа е опасноста от често карането на газ относно тези инжекциони.Тъй като не съм на вътре с нещата благодаря за инфорамцията : )

    #2
    Re: Малко въпроси относно Фиат брава

    crazy_kon написа:
    Здравейте колеги . ЗНачи колата ми е Фиат Брава 1.6 103кс , и бих искал да попитам по опитните от мен които със сигорност притежават като моят автомобил- имам нужда от информация от следните въпросиЗНачи с газова уредба съм италианска и разхода ми е извън градско 8 но вътре към 14 ми бие.. това нормално ли е ? възможно ли е да се намали още разхода.Др ми въпрос е колко често трябва да карам на бензин да за не се изпечът газовите инжекциони,, какфа е опасноста от често карането на газ относно тези инжекциони.Тъй като не съм на вътре с нещата благодаря за инфорамцията : )
    Колега малко е много ако с инфекцио по не според мен ако си с обикновена е малко много на мен ми гори в момента ~11/100
    Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
    BMW E46 2.0i 150 HP

    Коментар


      #3
      Здравейте колеги,Ами не знам но при положение, че извънградско ти харчи толкова какво повече да очакваш. Аз си знам че извън града го докарвам на 8-10/100, а в града от 13-15/100. И съм с обикновена газова. За мен е нормално. Виж по книжка колко ти дават разход на бензин.Относно предпазването на инжекцията - сутрин зимата си карам докато отлепи до първото деление на температурата и след това прехвърлям, а лятото паля само на бензин и прехвърлям...... но когато съм извън града карам поне 10 км. на бензин..... Това е от мен, дано да съм ти полезен.
      Skoda AMfabia 1.2 12v
      exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

      Коментар


        #4
        Re: Малко въпроси относно Фиат брава

        g.paskov написа:
        crazy_kon написа:
        Здравейте колеги . ЗНачи колата ми е Фиат Брава 1.6 103кс , и бих искал да попитам по опитните от мен които със сигорност притежават като моят автомобил- имам нужда от информация от следните въпросиЗНачи с газова уредба съм италианска и разхода ми е извън градско 8 но вътре към 14 ми бие.. това нормално ли е ? възможно ли е да се намали още разхода.Др ми въпрос е колко често трябва да карам на бензин да за не се изпечът газовите инжекциони,, какфа е опасноста от често карането на газ относно тези инжекциони.Тъй като не съм на вътре с нещата благодаря за инфорамцията : )
        Колега малко е много ако с инфекцио по не според мен ако си с обикновена е малко много на мен ми гори в момента ~11/100
        значи колега с обикновеена см но 11 имаш предвид извън или вътре?

        Коментар

        Working...
        X