Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да си сложа АГУ - за карбуратор в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега от това което си написал ми стана ясно че хората са си свършили работата както трябва по отношение на безопастност,бушон би трябвало да има на всички уредби, за бутилките са прави понеже българските се заваряват и веднага се бойдисват без да се обработва с грунд и след една година почват да ръждасват,газов филтър има в самия клапан и не се налага друг. За карборатора не се притеснявай като се дупчи стружките излизат на вън и нищо не попада вътре ,само се чудя защо не са сложили почка а са го дупчили не че е грешно но с плочка става по лесно,а що се отнася до реглажа мой съвет да минеш 1000км тогава вече мембраните са улегнали със сигурност защото според мен 500км са малко. За гаранция е една година или 30 000км тя се дава от производителя.
    Ex: Alfa Romeo 156 1.8ТS
    Ex: Fiat Bravo 1.4 12V 80 к.с.

    Коментар


      #17
      опа

      Като свикнеш на карбураторчето, ще видиш че много лесно ще почнеш сам да си правиш настройките по слух без стенд,аз карам от 6г. фиатка на газ и проблеми няма, пали на -15 без проблем на газ, Пали винаги на газ, имай си малко бензин за всеки случаи,не забравяи че на 20 000км тря си сменяш мембраните, щото се късат и ти изхвърлят антифриза - много са точни най много да изкарат 22 000РАЗХОДА Е КЪМ 11 - 11.5Л ГРАДСКО, извън града е около 7 с 100км/h, okolo 8.5 с 120Поздрави за Газовата
      karam fiat 1992 tempra karburator
      0889340995

      Коментар


        #18
        Re: опа

        niki2572 написа:
        Като свикнеш на карбураторчето, ще видиш че много лесно ще почнеш сам да си правиш настройките по слух без стенд,аз карам от 6г. фиатка на газ и проблеми няма, пали на -15 без проблем на газ, Пали винаги на газ, имай си малко бензин за всеки случаи,не забравяи че на 20 000км тря си сменяш мембраните, щото се късат и ти изхвърлят антифриза - много са точни най много да изкарат 22 000РАЗХОДА Е КЪМ 11 - 11.5Л ГРАДСКО, извън града е около 7 с 100км/h, okolo 8.5 с 120Поздрави за Газовата
        Тези фиатчета не са ли по 83к.с. ? Вярно ли са 75? Щото все пак 1.4 - карб. е 78

        Коментар

        Working...
        X