Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варианти за ламбда контрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варианти за ламбда контрол

    Здравейте,Монтираха ми газово Ловато на Бравото 1.6, с плочка (с пластмасови колектори е.. 2000г), но пука.. смених свещи сложих Денз.. като е при ниски обороти и дам газ пак пука.. та дълго време ме разубеждаваха да слагам ламбда контрол...в сервизи и да си карам така щом върви.. но си казвам стига! Та конкретния въпрос е какъв е най-оптималния вариант за тази система цена-качество? и къде има свестни миряни, които няма да ми изтърбушат половината кола (както тея дето ми сложиха газовото) и ще свършат качествено работата??Благодаря предварително
    love sux true love swallows

    #2
    За да пука по-вероятно или газовата уредба не е настроена добре или имаш проблеми със свещи, кабелите им, бобини ... Няма да е лошо да се допиташ до някой друг майстор преди да инвестираш други пари в различни залъгалки и т.н. за газовото.
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      Ламбда контрола не е залагалка,а е много полезно нещо,но изисква работеща ламбда сонда.Определено си струва инвестицията!
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Re: Варианти за ламбда контрол

        Doctor_sink написа:
        и къде има свестни миряни, които няма да ми изтърбушат половината кола (както тея дето ми сложиха газовото) и ще свършат качествено работата??Благодаря предварително
        Свържи се с този свястен мирянин.Аз съм много доволен от поставеното LOV ECO от него.
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Не е проблема в парите или в това, колко бързо ще си ги избие, а как трябва да бъде... колата не харчи много вмомента 8.5.-9 градско в София и 5.5-6.5 извънградско ... но предпочитам нещата да са направевни като хората
          love sux true love swallows

          Коментар


            #6
            8.5.-9 градско в София
            Най вероятно ти е бедна сместа.
            http://karate-bg.com
            Пътна помощ в София

            Коментар


              #7
              И аз така смятам, много е вероятно ламбда контрола да ти качи разхода. Но няма да гърми

              Коментар


                #8
                Пробвай да развъртиш малко тройника - 1/4, 1/2 или цял оборот - както я усещаш най добре.Трябва да спре да гърми а и колата ще ти върви по добре.Но и разхода ще се вдигне малко.П.П. - по темата за Ламбда Контрола (ЛК)Можеби най добре 1 AEB Voila при qniz в Септември.
                http://karate-bg.com
                Пътна помощ в София

                Коментар

                Working...
                X