Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем / при работа на гас ми краде и бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем / при работа на гас ми краде и бензин

    Здражеите колеги ..От 2 месеца ходq по маките .......Постажиха ми турска уретба с испарител Фема на фиат Бража 1.6 16ж инйекциq .имам следниq проблем - заедно с гаста ми краде и бензин .На практика палq на бензин и на около 2000 оборота преминажа на гас,дефакто уй бензиножата помпа се изклиу4жа ,а бензина го краде.Преди 2 дни q засqкох на 200 километра ми драпна 5 литра бензин .Ако ми дадете сажет ще сам жи много благодарен .Колега, тук се пише само на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org
    tqnis

    #2
    Re: problem / pri rabota na gas mi krade i benzin

    stoqn66 написа:
    Zdraveite kolegi ..Ot 2 meseca hodq po makite .......Postaviha mi turska uretba s isparitel Fema na fiat Brava 1.6 16v injekciq .imam sledniq problem - zaedno s gasta mi krade i benzin .Na praktika palq na benzin i na okolo 2000 oborota preminava na gas,defakto uj benzinovata pompa se izkliu4va ,a benzina go krade.Predi 2 dni q zasqkoh na 200 kilometra mi drapna 5 litra benzin .Ako mi dadete savet shte sam vi mnogo blagodaren .
    Колега първо мнение и веднага нарушаваш правилата. Пиши на Кирилица с тази маймуница на дали някой би ти отговорил. Поправи си поста за да не се намеси Модератор , съвет
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      И си провери маркучетата на бензина.Може да има някое напукано и от него да тече.Освен това провери електрическия клапан, който спира бензина или по-добре го смени.Провери и как е настроена уредбата. Да не би при всички положения под 2000 обората да минава на бензин, а не само при първо палене?
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Re: проблем / при работа на гас ми краде и бензин

        stoqn66 написа:
        Здражеите колеги ..От 2 месеца ходq по маките .......Постажиха ми турска уретба с испарител Фема на фиат Бража 1.6 16ж инйекциq .имам следниq проблем - заедно с гаста ми краде и бензин .На практика палq на бензин и на около 2000 оборота преминажа на гас,дефакто уй бензиножата помпа се изклиу4жа ,а бензина го краде.Преди 2 дни q засqкох на 200 километра ми драпна 5 литра бензин .Ако ми дадете сажет ще сам жи много благодарен .Колега, тук се пише само на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org
        Колега първо си оправи темата,защото е трагедия(правописа) и второ по скоро бензина ти изтича някъде отколкото колата ти да го "краде".Не е възможно да върви едновременно на гаЗ и бензин

        Коментар


          #5
          здравей колега след проверка за течове провери как върви на бензин . ако кашля. прекъсва. или няма мощност имаш проблем с някои инжекцион ако е така начините са два 1подменяш проблемния инжекцион или 2 монтираш си реле да спира бензиновата помпа веднага след като мине на газ (нормално докато двигателя работи без значение на бензин или газ работи и помпата) на пълна инжекциа не се монтира бензинов клапан!!!! после пиши за резултата ако трябва ще помагам пак! п.п не казваш дали уредбата е с плочка или газов инжекцион?
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Газивия ми инжекцион имаше такава опция, като и смачкаш газта почваше да пуска и малко бензин и се изстрелваше, но отидох и ми спряха тая опция защото на газ си има достатъчно мощност и само ми заминава бензина а не ме кефи така естествено си пали на бензин и като стигне там някви градуси мисля че 35 са зимата обръща на газ
            Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

            Коментар


              #7
              Виж колегата от offroad форума какъв пример дава...http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=83225

              Коментар


                #8
                И аз мисля имам същия проблем.Паля на бензин и карам окло 3-5мин (основно сутрин при първо и вечер при по голям престой). Но бенза доста бързо изчезва
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар

                Working...
                X