Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво газово да си сложа на пунтото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво газово да си сложа на пунтото?

    Имам Фиат Пунто ELX 1995 г. 1.6 i 88 к.с. какво газово ще ми препоръчате да си сложа?

    #2
    Ми това мисле че е с метални колектори, така че и обиковена, газова с емулатор на сондата стига, ако имаш пари сложи ТАп или ламбда контрол :D
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Re: Какво газово да си сложа на пунтото?

      Ivaila написа:
      Имам Фиат Пунто ELX 1995 г. 1.6 i 88 к.с. какво газово ще ми препоръчате да си сложа?
      Ами и аз имам същото Пунто и си сложих ГИ LOVATO. За сега съм доволен и от вървежа и от разхода (гр. 9-10 /извънгр. 7,5-8 ) може и по-малко зависи от карането.
      FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

      Коментар


        #4
        най-обикновенна уредба с плочка и по възможност кихалка на кутията на въздушния вилтър.Не е лошо да смениш и свещите преди да монтираш уредбата
        La bellezza non basta

        Коментар


          #5
          И обикновенна можеш! А съм с такава ,със метални колектори съм и нямам ядове и разхода е същия като колегата по горе Излезна ми 400лв + 20 за паспорт

          Коментар


            #6
            имам фиат пунто 97.г-1.2 16v каква газова мога да му слжа .мисля 4е е с пласмасови колектори,но половината са метални
            fiat punto 1.2 16v

            Коментар


              #7
              няма такова половината пластмаса половината метални. ако ес метални можуе обикновена, ако е с пластмаса инжекцион :D
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                Според мен в повечето случаи е финната настройка е доста по-важна от марката, но и качеството е важно. Аз твърдо заставам за Газовия инжекцион Ловато, защото аз съм с такъв почти 2 години и нямам ядове, но и газаджията ми е пичага като казвам пичага имам предвид разбира си от работата
                Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                Коментар


                  #9
                  7or37o написа:
                  Според мен в повечето случаи е финната настройка е доста по-важна от марката, но и качеството е важно. Аз твърдо заставам за Газовия инжекцион Ловато, защото аз съм с такъв почти 2 години и нямам ядове, но и газаджията ми е пичага като казвам пичага имам предвид разбира си от работата
                  Ами, колега, спомени кой е той, и как да се свържем с мего... евентуално.
                  FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

                  Коментар


                    #10
                    някои можели да ми каже каде във Варна мога да си сложа газов инжекцион В смисъл наистина хора които разбира 4е ми омръзна от шарлатани иголеми разбира4и 1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    fiat punto 1.2 16v

                    Коментар


                      #11
                      От варна сте като гледам, незнам дали ви се идва до Добрич, някой ще кажат за една газова до Добрич "Да бе да", но човека наистина си разбира от работата. Ходя единствено за смяна на режима и подмяна на филтрите на газовата система Ако някой иска да се свърже с мен и да отидем с колата при човека и да говорите няма проблем. Пишете ЛС или 0883598713 Пламен и ще се разберем кога да идем при човека
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                      Коментар


                        #12
                        За Варна смело мога да предложа момчетата, дето работят на улица "Подвис" . Поне 5 газови устройства съм си монтирал при тях и не съм имал никакви оплаквания или опасения по отношение на монтажа-свестни момчета с една дума. Като се пускаш от околовръстния са вляво, откъм дерето.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар

                        Working...
                        X