Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ламбда контрол TEC99 Evolution

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ламбда контрол TEC99 Evolution

    Интересувам се някой занимавал ли се е с системата TEC99 Evolution?Подходящ ли е този ламбда контрол за фиата?Предлагат ми цялата система от контролер, автоматичен ключ и стъпков мотор и кабели за 50 лв.Ще трябва ли да правя някакви промени по ел инсталацията на колата?Четох че искал и някакъв сигнал от TPS. Вярно ли е?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    за ТПС е вярно , също така от ламбдата и от компа.Поне при мен е така
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Системата е много добра вземай за тази цена няма коментар. Искам да ти кажа че тази ламбда контрол управлява цялата газова и освен това се настройва само със специялна програма и интерфейс.

      Коментар


        #4
        qnisZ написа:
        Искам да ти кажа че тази ламбда контрол управлява цялата газова и освен това се настройва само със специялна програма и интерфейс.
        Знам че се настройва с програма, ама ако може малко да ми кажеш какво означава управлява цялата газова?Единствената и функция не е ли само динамично да регулира дебита на газ чрез стъпковия мотор?Не виждам поне на мойта газова какво друго ще може да управлява С две думи да разбирам че тази система е съвместима за монтиране на фиата така ли?Видях че в спфтуера има опция за настройване за прехвърляне от бенз на газ при определни обороти или при определена темп.Има ли начин да я ползвам без нейния и ключ че аз обичам да си паля на газ директно :D
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          qnisZ написа:
          Искам да ти кажа че тази ламбда контрол управлява цялата газова и освен това се настройва само със специялна програма и интерфейс.
          Знам че се настройва с програма, ама ако може малко да ми кажеш какво означава управлява цялата газова?Единствената и функция не е ли само динамично да регулира дебита на газ чрез стъпковия мотор?Не виждам поне на мойта газова какво друго ще може да управлява С две думи да разбирам че тази система е съвместима за монтиране на фиата така ли?Видях че в спфтуера има опция за настройване за прехвърляне от бенз на газ при определни обороти или при определена темп.Има ли начин да я ползвам без нейния и ключ че аз обичам да си паля на газ директно :D
          Да става за доста коли че и за ФИАТ. :D Управлява цялата газова понеже раководи и изпарителя и газ клапана превключване и всичко ковто ти трябва. Има и КЪТ ОФ режим има и ОВЕР БУСТ режим и доста неща още. Няма да може да работи отделно без ключа.

          Коментар

          Working...
          X